Duo Gorgon City roztančí v květnu pražský klub Roxy

Vydáno 22.03.2017 | autor: redakce

Dva muži, jedna mise - Gorgon City, londýnské producentské duo, kterému vděčí britské, ale i světové žebříčky za několik dnes už nesmrtelných tanečních hitů. Jejich mise je dobýt svět šikovným propojením melodické house music s živelností UK garage, vše okořeněno o špetku soulu či urban music. Teprve po třech letech existence je tato mise téměř na vrcholu. Už 19. května se poprvé představí českému publiku v DJ setu.

Duo Gorgon City roztančí v květnu pražský klub Roxy Duo Gorgon City roztančí v květnu pražský klub Roxy

Od založení projektu Gorgon City dvojicí Kye (Foamo) a Matt (RackNRuin) uběhly čtyři roky a jejich krátká kariéra od té doby nabrala raketovou rychlost.  Desítky singlů, které uspěly jak komerčně, tak i na parketech klubů od LA po Tokio a největších světových festivalech, kopírují úspěch labelu Black Butter Rec, kterému kromě Gorgon City napomohli i jejich parťáci Rudimental.

Horkokrevný Katalánec Coyu rozpálí v březnu pražský klub Roxy

vložte odkaz, text nemažte

Studiovým vrcholem bylo album Sirens (2014), které obsahovalo mnoho zajímavých hostů včetně Katy B, Maverick Sabre nebo MNEK a především řadu úspěšných singlu v čele s jako Ready For You Love nebo Imagination. Na rok 2017 ohlásili Gorgon City druhé studiové album s názvem Kingdom. První singl All Four Walls je venku, další nový materiál vyzkouší Nye a Matt možná právě v květnu v Praze. Buďte u toho!

tz, jm

Témata: Gorgon City, Roxy, koncerty

zavřít