Fanoušci zpěvačky Paramore zapláčou: Hayley Williams se vdala za kytaristu New Found Glory

Vydáno 22.02.2016 | autor: redakce

Ze zpěvačky Paramore je vdaná paní! Hayley Williams, jindy nezkrotná dračice s rudými vlasy, se oděla do bílého a vstoupila do svazku manželského. Jejím vyvoleným se stal kytarista New Found Glory Chad Gilbert.

Fanoušci zpěvačky Paramore zapláčou: Hayley Williams se vdala za kytaristu New Found Glory Hayley Williams s manželem

Hayley Williams a Chad Gilbert se vzali tajně v sobotu 20. února, na obřadu v Music City's Franklin Theater v Nashville bylo přítomno jen pár desítek hostů. To by ale bylo, aby to někdo z nich na sociálních sítích neproflákl. Na internetu se tak záhy objevily fotky i videa z onoho památného okamžiku.

Z Tennessee ke hvězdám: 10 let s Paramore s TOP 10 největších hitů

Fanouškům a obdivovatelům Hayley tedy nezbývá nic jiného než zamáčknout slzu a přát zpěvačce a jejímu muži šťastné manželské soužití. Určitě je ale také zajímá situace kolem její domovské skupiny Paramore. Z té totiž odešel před koncem roku další člen a Paramore tak zůstali pouze ve dvou. Zatím není jasné, kdy by mohla vyjít nová deska.

Ta zatím poslední vyšla pod názvem Paramore v roce 2013 a přinesla skupině velké úspěchy. Poprvé s ní dobyli americký albový žebříček a singl Ain't It Fun se stal jejich největším rádiovým hitem. Získali také svou první Grammy. Čeští fanoušci mohli tehdy jejich umění obdivovat v pražské Lucerně.

NME, jm

zavřít