Gorillaz představí nové album Humanz v Praze! V O2 areně vystoupí v listopadu

Vydáno 02.05.2017 | autor: admin

Jen pár dní po vydání nového alba Humanz ohlašují Gorillaz své podzimní evropské turné. V seznamu zastávek nechybí ani Praha. V O2 areně se nejslavnější virtuální skupina světa představí 14. listopadu. 

Gorillaz představí nové album Humanz v Praze! V O2 areně vystoupí v listopadu Gorillaz představí nové album Humanz v Praze! V O2 areně vystoupí v listopadu

Minulý týden spatřilo světlo světa album Humanz, první nové studiové album kapely po sedmi letech, a dostalo se mu vřelého přijetí. A nejen to, vstupenky na jejich americké koncerty se tento měsíc vyprodaly dřív, než byste řekli švec. A stejně tak rychle (za méně než deset minut, pro přesnost) se vyprodala jejich letošní letní show na zahájení festivalu Demon Dayz v Margate.

Gorillaz vydají desku Humanz v dubnu, představili tracklist i seznam hostů

A nyní, po utajené londýnské březnové show - kterou popsali v Time Out London jako "Bez debat jeden z nejlepších koncertů, které jsme viděli za mnoho posledních let" - se tohle světově nejúspěšnější virtuální představení vydá na podzim na pouť Evropou s finále ve Velké Británii v listopadu a prosinci. V České republice se objeví 14. listopadu v pražské O2 areně. A jestli se máme poučit z nedávné historie, tyhle vstupenky zmizí stejně tak rychle.

vložte odkaz, text nemažte

Na The Humanz Tour vystoupí Murdoc Niccals (basová kytara), Noodle (kytara), Russel Hobbs (bicí) a 2D (zpěv) za doprovodu Gorillaz live band, který tvoří Damon Albarn, Gabriel Wallace, Mike Smith, Jesse Hackett, Jeff Wootton, Karl Vanden Bossche, Seye Adelekan - společně s vybranými účinkujícími z hvězdné sestavy velké rodiny Gorillaz.

Během uplynulých týdnů se toho u Gorillaz událo mnoho: kapela vydala pět nových skladeb, bodovala s nejúspěšnějším debutem v historii YouTube, s klipem režírovaným Jamie Hewlettem -360°, šestiminutovým animovaným filmem ‘Saturnz Barz (Spirit House)’; představila novou aplikaci míchané reality a užívala si další skvělý převratný úspěch, kdy 2D a Murdoc poskytli MistaJamovi svoje vůbec první reálné interview, streamované live z Londýna fanouškům po celém světě.

Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 5. května v síti Ticketportal. 

Témata: Gorillaz, Humanz, O2 arena, koncerty

zavřít