Kryštof vydává před koncerty na Strahově svou výběrovku 25 v limitované edici na třech vinylech

Vydáno 25.08.2017 | autor: redakce

Oslava 25. narozenin kapely Kryštof vyvrcholí 16. a 17. září velkými koncerty na Strahově. Začátkem června Kryštof vydali mimořádnou dvoudiskovou edici toho nejlepšího včetně čtyř nových songů. Nyní mezi své fanoušky posílají limitovanou edici 3 LP 25. Vychází v omezeném počtu 1000 kusů symbolicky 25. 8. K dostání bude i na dvou zářijových stadionových koncertech na Strahově. 

Kryštof vydává před koncerty na Strahově svou výběrovku 25 v limitované edici na třech vinylech Kryštof vydává před koncerty na Strahově svou výběrovku 25 v limitované edici na třech vinylech

"Jsme rádi, že jsme bestofku 25 mohli vydat nejen digitálně a klasicky na CD, ale taky na kazetách, které už si fanoušci rozebrali, ale taky na vinylu. Považujeme to spíše za raritku a věříme, že pár skalních potěšíme," říká Richard Krajčo.

Kryštof interview: Honba za senzací skončila, po stadionu žádná další meta není

Hity jako Lolita, Ženy, Srdce, Rubiko, Atentát, Cesta nebo Srdcebeat doplňují i čtyři nové songy, které si kapela zaletěla natočit do Ameriky. "Bestof album jsme doplnili čtyřmi novými písněmi a ty jsme se rozhodli natočit tak, jak se to dělávalo venku. S velkým týmem, který by mohl točit a točí s největšími hvězdami na světě - od producentů, asistentů, mistra zvuku, masteringmistra, protools inženýrů či nástrojových techniků. To byl náš dárek sobě k této oslavě a stál za to. Nejlepší recording naší historie," dodává k novým písním zpěvák Richard Krajčo

Songy Šnůry, Naviděnou, Nesmím zapomenout a Zůstaň tu se mnou kapela natáčela v New Yorku na přelomu března a dubna a na jejich vzniku se opětovně podílel i Yaron Fuchs, který měl pod palcem i produkci alb Srdcebeat a Inzerát. 

Už za pár týdnů si budete moci Kryštof užít naživo. 16. a 17. září vystoupí na Rošického stadionu na Strahově.  První z koncertů je již měsíce beznadějně vyprodán, na ten druhý ještě pár vstupenek zbývá.

Témata: Kryštof,  Richard Krajčo, 25, Strahov

zavřít