Lenny Kravitz v červnu zavítá do Prahy i s novou deskou

Vydáno 22.01.2018 | autor: Marta Pušová

Lenny Kravitz se v rámci nadcházejícího evropského turné vrátí i do Prahy. V O2 areně zazpívá 2. června také novinky z chystané desky, kterou slibuje na jaro letošního roku. 

Lenny Kravitz v červnu zavítá do Prahy i s novou deskou Lenny Kravitz v červnu zavítá do Prahy i s novou deskou

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista.

LIVE: Lenny Kravitz dobrý dojem zachránil až hity v závěru

Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny Grammy a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon.

Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil v kritikou kladně přijatém filmu Precious, v obou dílech kasovního trháku Hunger Games nebo ve snímku Komorník, který režíroval Lee Daniels.

Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku 2003 věnuje své kreativní firmě Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

Oficiální předprodej vstupenek začíná 26. ledna v 9 hodin. Lístky seženete v síti Tickeportal v cenovém rozmezí od 1 290 do 1 790 Kč. 

tz, jm

Témata: Lenny Kravitz, O2 arena, Praha

zavřít