AUDIO: Dymytry vydali novou píseň Iluze. Tou avizují desku Reser

Vydáno 05.11.2017 | autor: Nicola Bernard

V roce 2016 vydala pražská pětice Dymytry, v jejímž čele stojí Jan "Protheus" Macků, desku A-G-R-O-N-A-U-T, která sklidila značný úspěch. Nyní kapela zveřejnila novou skladbu nesoucí název Iluze, která je předzvěstí reedice kultovního alba Neser!.

AUDIO: Dymytry vydali novou píseň Iluze. Tou avizují desku Reser Dymytry vydali novou píseň Iluze. Tou avizují reedici desky RESER

Rodino, máme pro Vás jednu fakt VELKOU pecku! Blíží se Vánoce a taky naše patnáctý narozky, a my přemýšleli, čím udělat radost sobě i Vám. Proto jsme připravili unikátní 2CD! Na jednom CD Vás čeká dneska už legendární deska "Neser!" s novým zvukem a v novým kabátě, druhý CD obsahuje nově přetočený LP Psy-Core, k tomu spoustu singlů, co jsme kdy natočili,“ prozradil na úvod frontman Jan "Protheus" Macků.

Patnáctiny Dymytry: reedice alba Neser!, fanoušky zvolený playlist, speciální merch a další překvapení

Ještě k tomu úplně novou pecku Iluze" Právě k týhle písni jsme pro Vás, ve spolupráci s kluky z Fero production, připravili i lyric video, na který se můžete mrknout právě teď! Všechna tahle muzika je navíc doplněná o velký oboustranný plakát s texty a obrázky, které jste nám před časem poslali.“ dodává.

Dymytry rovněž před časem vydali klip na píseň Kapitán Heroin inspirovaný životem legendárního zpěváka Dana Horyny.

Vstupenky na výroční koncert 23. 3. v Malé sportovní hale v Praze, je možné zakoupit v síti Ticketstream anebo přes novou mobilní aplikaci Dymytry, kde si lze lupeny v sekci Koncerty zakoupit jedním kliknutím myši. Kromě toho zde mohou návštěvníci koncertu zvolit i playlist. Třešničkou na dortu v této aplikaci jsou informace o jednotlivých členech kapely, přehled koncertů napříč republikou až půl roku dopředu, videa, texty anebo soutěže.

TémataDymytry, Reser

Text: Nicola Bernard, foto: Nicola Bernard

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít
[banner1]