AUDIO: Ed Sheeran nabízí nové album Divide zdarma k poslechu na YouTube

Vydáno 03.03.2017 | autor: Josef Martínek

V pátek 3. března skončilo čekání na v pořadí třetí desku Eda Sheerana. Britský písničkář umístil novinku Divide kromě streamovacích služeb také na svůj oficiální YouTube kanál. Poslechněte si ji. 

AUDIO: Ed Sheeran nabízí nové album Divide zdarma k poslechu na YouTube Ed Sheeran nabízí nové album Divide zdarma k poslechu na YouTube

Ed Sheeran nahrál pro základní verzi své nové desky 12 písniček, rozšířená edice obsahuje další čtyři kousky navíc. Hned první dva singly Shape Of You a Castle On The Hill, které vyšly netradičně ve stejný den, se staly hity. První jmenovaná skladba dokonce na dlouho obsadila čelo britské i americké singlové hitparády - a ve vedení se dřží doteď.

VIDEO: Nový Ed Sheeran potřetí, tentokrát s milostnou baladou

Novinky vznikaly během písničkářovy roční pauzy, kdy nekoncertoval ani s fanoušky nekomunikoval na sociálních sítích. Očekává se, že deska Divide bude komerčně podobně úspěšná jako předchozí tituly + (2011) a X (2014), které se prodávaly po milionech. 

vložte odkaz, text nemažte

DALŠÍ NOVÉ PÍSNĚ SI MŮŽETE POSLECHNOUT TADY

Už 16. března vyráží Ed Sheeran nové písně propagovat na evropské turné. České republiky se však tentokrát, na rozdíl od roku 2015, kdy zpěvák naplnil pražskou Tipsport arénu, netýká. 

Témata: Ed Sheeran, Divide, nová deska, turné

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít