VIDEO: Ed Sheeran v Shape Of You boxuje s holkou. Do Česka tentokrát nepřijede

Vydáno 31.01.2017 | autor: Josef Martínek

Týden od vydání prvního klipu k nové desce Divide zveřejnil Ed Sheeran také video k druhému ze svých dvou zároveň vydaných singlů. Shape Of You je zatím ten úspěšnější song, čemuž nejspíš nový klip jen pomůže. 

VIDEO: Ed Sheeran v Shape Of You boxuje s holkou. Do Česka tentokrát nepřijede Ed Sheeran v Shape Of You boxuje s holkou. Do Česka tentokrát nepřijede

Ed Sheeran se tentokrát zkouší prosadit v boxerském ringu. Soupeřem mu však není žádný namakaný kulturista, ale žena. Nelze si nevšimnout, že to mezi ústřední dvojicí pěkně jiskří, koneckonců vidíme je i v důvěrnějších momentech, než jsou ty ze sportovní žíněnky. A komu by to bylo pořád málo, vězte, že Sheeran si vyzkouší i zápasy sumo. 

Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu

S písní Shape Of You vyhrál Ed Sheeran hitparádu v Americe i Velké Británii. Ve svém domovině se na jedničce drží dokonce už tři týdny v řadě, přičemž druhý z obou jeho nových singlů Castle On The Hull je druhý. 

vložte odkaz, text nemažte

Spolu s vydáním desky Divide vyrazí Ed Sheeran také na evropské turné. Jenže zatímco s minulou nahrávkou X přijel zahrát i do beznadějně vyprodané pražské Tipsport arény, tentokrát naše země v seznamnu zastávek chybí. Zato vystoupí hned pětkrát v Německu - nejblíže Česku bude v Berlíně. Přehled termínů najdete na Sheeranově webu.

Témata: Ed Sheeran, Shape Of You, Castle On The Hill, Divide, hitparády

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít