VIDEO: Ed Sheeran nás v Castle On The Hill vezme na místa, kde vyrůstal

Vydáno 24.01.2017 | autor: Josef Martínek

Nezvykle zvolený postup, kdy březnovou desku Divide Eda Sheerana propagují hned dva singly najednou, se britskému písničkáři vyplácí. Láme totiž jeden rekord za druhým. Nyní vydává i klip k songu Castle On The Hill, ve kterém se vrací do dětství. 

VIDEO: Ed Sheeran nás v Castle On The Hill vezme na místa, kde vyrůstal Ed Sheeran nás v Castle On The Hill vezme na místa, kde vyrůstal

Ed Sheeran v písni zpívá o tom, jak si v šesti letech zlomil nohu, v patnácti kouřil vlastnoručně vyrobené cigarety a v pátek v noci se prvně líbal. Jedná se tedy o retrospektivu, kdy vzpomíná na své dětství a dospívání. V klipu proto nemusel nic moc vymýšlet - stačilo vzít natáčecí štáb tam, kde se všechny události staly, tedy do Framlinghamu v Suffolku. Kromě party puberťáků pochopitelně nemůže chybět ani pohled na zámek, o kterém v hitu zpívá, a tak na diváka dýchne především nostalgie.

Home Články News Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu

Castle On The Hill je zatím méně úspěšná ze dvou nových skladeb z alba Divide, které vyjde 3. března. V Británii startovala na druhém místě, v Americe na šestém - druhý song Shape Of You oba nejsledovanější trhy opanoval. Tím, že dostal obě novinky tak vysoko, však Sheeran jak v Británii, tak v USA přepsal historii - unikátní je zejména "double" v jeho domovině. 

vložte odkaz, text nemažte

Spolu s vydáním desky Divide se očekává také oznámení Sheeranova turné. Během toho minulého zrzavý písničkář vystoupil i v pražské Tipsport aréně, kterou beznadějně vyprodal. Koncert byl přitom původně plánován do Fora Karlín, které se však ukázalo jako malé. 

Témata: Ed Sheeran, Castle On The Hill, Divide, Shape Of You, hitparády

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít