VIDEO: Nejsi v tom sám, vzkazuje Marpo v novém klipu

Vydáno 21.03.2020 | autor: redakce

Šikana a lhostejnost okolí, to jsou témata, kterým se Marpo věnuje v novém klipu. Se svou kapelou Trouble Gang zároveň chystá velkou show, jíž představí 27. června na vršovickém stadionu Sinobo na koncertu svého života.

VIDEO: Nejsi v tom sám, vzkazuje Marpo v novém klipu VIDEO: Nejsi v tom sám, vzkazuje Marpo v novém klipu

Ústředním tématem písně Nejsi sám je lhostejnost a šikana. Skladba je nejpopovějším kusem z alba DVA a zvukem vybočuje z úderných elektronických beatů, které můžeme slyšet na zbytku desky.

Marpo & TroubleGang interview: Vytvořili jsme něco, co se na české scéně ještě nikomu nepodařilo

Singl upozorňuje nejen na šikanu, která je tématem nového videoklipu, ale také na aktuální situaci, která je všude kolem nás. Režie se opět chopil Vasyliy Rusyn, který režíroval i klip Na prach spálit.

 

Podle Oty Petřiny má poněkud netradiční track i videoklip jasné poselství. Singl zároveň věnuje všem, kteří se někdy stali obětí šikany. „Přiznám se, že já sám sem byl tak trochu šikanátor, ale když jsem viděl, že jiný děti někomu ubližujou, vždycky jsem pomohl," svěřuje se Marpo.

Žebřík svou atmosférou strhl DEPO2015. Ceny sbírali Marpo, Barbora Poláková i Tomáš Klus

Klip Nejsi sám má podle autorů přesah do života nás všech, zvlášť v dnešních dnech, v nichž bychom měli vnímat dění kolem nás a být si nápomocní. „Myslete na to, že v tom nikdy nejsme sami. Vlastně i teď, při tom všem, je hezký, že máme víc času na rodiny, a tak trochu rozvinout sami sebe," přemýšlí Marpo, který vystoupí také na předávání cen Anketa Žebřík. To se uskuteční v novém termínu 9. října, místem konání zůstává plzeňský klub DEPO2015.

TZ

Témata: Anketa Žebřík, Marpo, Trouble Gang

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít