TOP 6 videoklipů týdne (127.): S Ghost Of You zamíříme do vesmíru, Papa Roach nás vezmou na koncert a Woodkid zkusil balet

Vydáno 28.02.2017 | autor: Anna Hejkalová

Týden se s týdnem sešel a zase je tu přehled těch nejlepších klipů. Tentokrát máme užší výběr, ale o to kvalitnější. Woodkid se spojil s uznávaným baletním choreografem, Jamiroquai se drželi ve stylu Quentina Tarantina, Ghost Of You sestříhali snímky vyslané do vesmíru a Lana Del Rey opěvovala lásku. Holden a Papa Roach ukázali, jak vypadají na živých koncertech.

TOP 6 videoklipů týdne (127.): S Ghost Of You zamíříme do vesmíru, Papa Roach nás vezmou na koncert a Woodkid zkusil balet Papa Roach nás v novém klipu vezmou na koncert


WOODKID
SPOLUREŽÍROVAL BALETNÍ SNÍMEK

Famózní. Tímto slovem by se dala vystihnout spolupráce belgického choreografa Sidi Larbi Cherkaoui, vítěze Laurence Olivier Awards v kategorii Nejlepší nová taneční produkce, a Yoanna Lemoine alias Woodkida. Sami režírovali krátký tanečním film s názvem I Will Fall For You, kde je baletní duet vyjmutý z delší choreografie Fall a napasovaný k Woodkidově písni Land of All.

GHOST OF YOU POUŽILI ZÁBĚRY VYSLANÉ DO VESMÍRU

Brněnská kapela Ghost of You opět navázala spolupráci se studiem JaMor, konkrétně s Ondřejem Ježkem. Ten jim produkoval píseň From The Top Of Their Lungs, k níž vznikl i jednozáběrový videoklip. Ale je v něm "trik", který byste u této charakteristiky asi nečekali. Ve zmíněném jednom záběru se díváme na plátno umístěné v olomoucké Kapli Božího Těla, kde je promítáno velké množství fotek a záběrů, které NASA vyslala hluboko do vesmíru na pozlacených deskách v sondách Voyager 1 a Voyager 2 pro případné jiné vesmírné civilizace.

Ghost Of You interview: Má fetiš smysl? Za nás určitě!

JAMIROQUAI SE ZNOVU ZAMILOVALI

Další ochutnávka z chystaného osmého studiového alba Automaton funkových veteránů Jamiroquai je venku. Song Cloud 9 je o hledání nové lásky, po tom, co dotyčný dostal košem od své bývalé. Klip se stejným námětem byl natočen ve Španělsku, kde se frontman Jay Kay zamiluje do herečky a tanečnice flamenca Monicy Cruz. Záběry tance v klubu se střídají se závoděním, které částečně připomíná klip z roku 2012, Cosmic Girl, zároveň se výsledek nese ve stylu filmů Quentina Tarantina.

vložte odkaz, text nemažte

LANA DEL REY SE ŘÍDÍ HESLEM: ALL YOU NEED IS LOVE

Píseň Love je ochutnávkou z chystaného alba Lany Del Rey, které by mělo vyjít v průběhu letošního roku. Je otázkou, zda bude krokem ku předu, stejně jako tato píseň. Lana se v ní dostává z pozice láskou ztrápené holky do té, z níž právě těmto fanynkám vzkazuje, aby si zamilovanost a své mládí užívaly plnými doušky. Klip má do prvního refrénu vintage nádech a ve chvíli, kdy začnou jednotlivci a zamilované páry lítat po oběžné dráze sluneční soustavou, se zabarví. Nakonec se právě tito mladí lidé objeví v publiku před Lanou a její kapelou.

AUDIO: Lana Del Rey přichází s Láskou. Novou deskou se pokusí zavděčit fanouškům

PAPA ROACH PŘINÁŠEJÍ UKÁZKU ZE SVÉHO LOŇSKÉHO TURNÉ

V průběhu roku 2016 kapela Papa Roach projela v rámci svého turné Jižní Ameriku. V klipu k singlu Crooked Teeth se téměř můžeme vžít do kůže jakéhokoliv z návštěvníků a vychutnat si alespoň sestříhané tři minuty z jejich koncertů plné vášní, akce a nadšení. Zároveň tato skladba předznamenává již desáté studiové album, které by mělo vyjít v průběhu letošního roku.

HOLDEN NECHALI ZAZNAMENAT ŽIVÝ KONCERT V ROXY

Kapela Holden definitivně uzavřela anglicky zpívanou etapu a zahájila svou novou českou verzi minulý rok křtem desky Střepy v postelích v pražském klubu Roxy. Právě tam byl natočen i videoklip ke skladbě Palety. S novou deskou se chystají na turné spolu se Smrtislavem, který na něm představí svou debutovou desku Notorickej samotář. Mezi zastávky zařadili pražský klub Café V lese, brněnskou Flédu a mnoho dalších.

Holden interview: Zpívání v češtině? Jako kdybychom pražské hipster smetánce chrstli kyselinu do oka

Témata: WoodkidGhost of YouJamiroquai, Lana Del Rey, Papa Roach, Holden, Smrtislav

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít