TOP 7 videoklipů týdne: Mikolas Josef opět válcuje internet, Tomáš Klus s manželkou v upřímné zpovědi

Vydáno 03.12.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Mikolas Josef znovu pozvedl nastavenou laťku. Z nového klipu mají radost také fanoušci skupiny Kryštof, která společně se Simou Martausovou nahrála titulní skladbu ke třetímu dílu filmu Bobule. Novinky představili i Tomáš Klus s manželkou Tamarou či Adam MišíkSofian Medjmedj a Skinny Barber. Lucie Vondráčková nahrála duet s Julianem Záhorovským. Ze Slovenska se hlásí rapová legenda Kontrafakt. Americká hvězda Kanye West představuje další hrdý klip.

TOP 7 videoklipů týdne: Mikolas Josef opět válcuje internet, Tomáš Klus s manželkou v upřímné zpovědi TOP 8 videoklipů týdne: Mikolas Josef opět válcuje internet, Kryštof ve 3Bobulích a Tomáš Klus s manželkou v upřímné zpovědi


Mikolas Josef
vyslal do světa další hit

Mikolas Josef opět boduje. Jeho klipovou novinku Colorado zhlédlo za tři dny od vydání více než milion a půl lidí. Chytlavá píseň má tak, zdá se, výborně nakročeno k tomu, aby se stala dalším ze zpěvákových hitů. Song v sobě nese příběh o tom, jak se Američané snaží opustit ruch velkých měst a vracejí se k přírodě a autentickému způsobu života. Za režií klipu stojí Marco Grillotti.

LIVE: Mikolas Josef splnil, co sliboval. Ve Foru Karlín rozbalil svou show

 


Kryštof
uslyšíte také ve třetím díle Bobulí

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel Kryštof hudebně doprovází také třetí pokračování filmové série Bobule. Titulním songem snímku bude píseň Hvězdáři, kterou formace nahrála společně se Simou Martausovou. Režie klipu se ujal Ondřej Urbanec, který se do příběhu vyprávěného zamilovanou dvojicí rozhodl zakomponovat také záběry z filmu.

Čtvrteční Colours Of Ostrava: Na hlavním pódiu zářili Kryštof nebo Rag'N'Bone Man, na malé scéně bavili The Atavists

 


Tomáš a Tamara Klusovi v upřímném duetu

Upřímnou zpovědí je nová píseň Tomáše Kluse a jeho manželky Tamary. Dvojice ji nazvala jednoduše My a vzájemně si v ní odpouští všechny hříchy svého vztahu. Videoklip vznikl zcela neplánovaně, jak odhalil zpěvák. Stojí za ním Milan Dvořák, který dal dohromady záběry z nahrávání.

VIDEO: Tomáš Klus zpívá o Domu, který chátrá. Inspirovaly ho demonstrace

 


Adam Mišík
nahrál song se Sofianem Medjmedjem a Skinny Barber

Po duetu se Sebastianem přichází Adam Mišík s další spoluprací. Tentokrát spojil síly se Sofianem Medjmedj a Skinny Barber, s nimiž nahrál píseň Ty se díváš. Ta se objeví na Mišíkově chystaném albu 2.0, které vyjde už 13. prosince. Videoklip ke skladbě se odehrává v pohybujícím se vozidle. O režii se postarala dvojice Petr Vlček a Jan Ruttner.

TOP 6 videoklipů týdne: Adam Mišík zpívá o toxickém vztahu, Czech It natáčeli v Londýně


Kontrafakt odpočítávají vydání nového alba

Ještě před Vánoci vydá legendární slovenská parta z Piešťan Kontrafakt svoje nové album Real Newz. Rytmus, Ego a Anys připravili celkem 13 skladeb. Ochutnávku z alba, singl Ideme dnu (poznámka pro mladší ročníky: znamená to Jdem dovnitř), doprovází klip, který se točil v Dolních Vítkovicích, kde každoročně probíhá několik hudebních festivalů. Režii si vzal na starost Michal "Kunes" Kováč, kameru Radim Střelka. 


Kanye West a jeho rodinná záležitost

Druhý singl z alba Jesus Is King je pro song Closed On Sunday. Natáčel se ve Wyomingské krajině a kromě Kanyeho v něm uvidíte i jeho ženu Kim a všechny jeho děti: North, Saint, Chicago a Psal. V některých záběrech zahlédnete i rapperovu matku Kris. Zajímavé je, že z natáčecí plochy si Kanye koupil hned 4500 akrů. Takže když se díváte, jak stojí Kanye na vrcholu hory, tak ano, ta hora mu patří. Nové album vyšlo 25. října.


Julian Záhorovský a Lucie Vondráčková útočí na city

Lucie Vondráčková po série spíše méně povedených coverů známých zahraničních umělců konečně přichází s originální autorskou písničkou. Tu pro ni napsal Julian Záhorovský, inspirací pro ni byl prý film Walk The Line o životě slavného country zpěváka Johnyho Cashe. Klip je sympaticky minimalistický a pořízen na jeden záběr. 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Mikolas Josef, Kryštof, Tomáš Klus, Tamara Klusová, Julian Záhorovský, Lucie Vondráčková, Kanye West, Kontrafakt, Rytmus, EgoAdam Mišík, Sofian Medjmedj, Skinny Barber

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít