VIDEO: Five Finger Death Punch zveřejnili nový klip Ain't My Last Dance. V listopadu ho představí i u nás

Vydáno 05.10.2017 | autor: Nicola Bernard

Americká heavy-metalová formace Five Finger Death Punch zveřejnila videoklip k tracku Ain't My Last Dance z alba Got Your Six. Za pár týdnů, konkrétně 26. listopadu, potěší i fanoušky v pražském Foru Karlín. 

VIDEO: Five Finger Death Punch zveřejnili nový klip Ain't My Last Dance. V listopadu ho představí i u nás Five Finger Death Punch zveřejnili nový videoklip k songu Ain't My Last Dance. Představí ho v listopadu i u nás

"Ivan nejen na nových videoklipech maká dost dobře, a skupině momentálně tzv. 'hoří za p*delí', protože vylepšujeme a neustále pracujeme na naší největší scénické show," prozradil zakládající člen a kytarista Zoltan Bathory.

Five Finger Death Punch a In Flames v listopadu zatřesou pražským Forem Karlín

Dalším krokem totiž bude připravované evropské tour - opravdový střet titánů formací Five Finger Death Punch s renomovanými legendami In Flames. Ti společně slibují nejzajímavější tour na přelomu podzimu / zimy. Obě kapely lákají na obrovskou show, kterou si nesmíte nechat ujít. Turné začíná v Evropě v listopadu a končí 21. prosince ve Wembley Aréně v Londýně."Právě jsme hráli evropské festivaly v úžasný čas. Mohutné davy zpívají každé slovo z našich textů, a nejen dík tomu dostáváme pocit, že je Evropa pomalu našim druhým domovem. Nemůžeme se dočkat, až to spolu s In Flames rozpálíme. Hlavně je to jedna z mých nejoblíbenějších skupin," dodává. 

Termíny tour:
11/9 Moskva (RU) Stadium Live
11/12 Petrohrad (RU) A2 Arena
11/18 Oslo (NO) Spektrum
11/20 Copenhagen (DK) Royal Arena
11/26 Praha (CZ) Forum Karlin*
11/28 Curych (CH) Hallenstadion*
11/30 Padova (ITA) Geox Theatre*
12/5 Luxembourg (LUX) Rockhal*
12/11 Madrid (S) Wizink Centre
12/12 Barcelona (S) Sant Jordi Club
12/14 Antverpy (B) Lotto*
12/15 Amsterdam (NL) AFAS Live*

Text: Nicola Bernard, foto: archiv kapely

Témata: Five Finger Death Punch, In Flames, Forum Karlín

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít