VIDEO: Jak vypadá šoubyznys pohledem Celeste Buckingham? O tom je nový klip Hello

Vydáno 01.03.2016 | autor: redakce

Celeste Buckingham, která už delší dobu pendluje mezi USA a Slovenskem, se v nové písni zaměřila na šoubyznys. Vznikla skladba, která má za cíl hlavně bavit, stejně jako videoklip plný krásy. Vystupuje v něm totiž všech 13 finalistek soutěže Miss Slovensko 2016, jejíž finále proběhne teprve za několik dní. 

VIDEO: Jak vypadá šoubyznys pohledem Celeste Buckingham? O tom je nový klip Hello Celeste se v novém klipu zaměřila na svět šoubyznysu. Foto: Nicole Lieskovská

"Šoubyznys je hodně rychlý vlak. Nasednete do něj a v jediném okamžiku vám změní život navždy," říká Celeste Buckingham. "Život v šoubyznysu je extrémně rychlý a často pořádně bláznivý. Plný dřiny, ale i nekonečné zábavy. Už dlouho jsem měla potřebu podat hudební svědectví o tom, jak žiji já a mnoho mých kolegů. A teď přišla ta správná skladba, která se na to dokonale hodí," prozrazuje Celeste o své nejnovější písni s názvem Hello.

Celeste Buckingham vydává nové EP, celé album představí v roce 2016

Na produkci písně se podílel jak Celestin americký tým (Earl Cohen, Jeff Gueritey a Christopher Pautre), tak ten slovenský (Martin Šrámek, Andrej Hruška), námět videoklipu vymýšlela sama Celeste. Heslem nového singlu je věta "Ladies & gentleman, let us entertain you". 

"Písnička vypráví příběh o mně a o mých kolezích. O tom, že naše práce je náročná a zároveň plná večírků, koncertů a zábavy. Jsme tady, abychom se bavili, ale hlavně abychom bavili naše fanoušky. To vše patří do mého života a chtěla jsem to ukázat ve videoklipu. Proto jsem si na natáčení pozvala kolegy a dobré přátele, se kterými jsem spolupracovala nebo se spolupracovat chystám," vysvětluje Celeste, která chystá novou desku. Hello je její úvodní písní. 

tz, jm, foto: Nicole Lieskovská

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít