VIDEO: Linkin Park vydají tento týden singl Heavy z nové desky. Podívejte se na ukázku

Vydáno 15.02.2017 | autor: redakce

Nový singl slíbili Linkin Park představit koncem tohoto týdne. Skladba se jmenuje Heavy a hostuje v ní zpěvačka Kiiara. Možná zazní i naživo na Aerodrome festivalu v Praze, kde Linkin Park 11. června zahrají. 

VIDEO: Linkin Park vydají tento týden singl Heavy z nové desky. Podívejte se na ukázku Linkin Park vydají tento týden singl Heavy z nové desky. Podívejte se na ukázku

Příznivci jedné z nejpopulárnějších kapel posledních dvou dekád se dočkají zítra - ve čtvrtek 16. února. Po deváté večer našeho času skupina skladbu představí prostřednictvím živého přenosu na Facebooku. Zatím je k dispozici několik virálních videí, kterými Linkin Park na novinku poutají.

Pět důvodů, proč vyrazit v červnu na Aerodrome festival: Linkin Park, Enter Shikari nebo Simple Plan

Dosud poslední řadovkou Linkin Park je album The Hunting Party z roku 2014, na kterém se skupina vrátila k rockovým kořenům. Název příští desky zatím není znám, stejně tak se neví, kdy vyjde. Kapela už zveřejnila alespoň její obal. 

vložte odkaz, text nemažte

Letos se k nám Linkini vrátí po devíti letech jako hlavní hvězdy festivalu Aerodrome v pražských Letňanech. Společnost jim tam 11. června budou dělat Simple Plan nebo Enter Shikari.

Témata: Linkin Park, Heavy, Chester Bennington, Aerodrome festival

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít