VIDEO: Mandrage zahráli v obýváku. Potěšili výherkyni soutěže s Linkou bezpečí

Vydáno 22.07.2016 | autor: redakce

Akustický koncert v obýváku odehráli Mandrage vylosované dárkyni, která podpořila Linku bezpečí v rámci kampaně Vlídné slovo. Soukromé vystoupení věnovala výherkyně své mamince a babičce za to, že při ní stojí v důležitých životních okamžicích. Koncertem vyvrcholila kampaň, kterou Linka bezpečí spustila na konci loňského roku a jejímž cílem bylo upozornit na důležitost vlídných slov, jimiž Linka bezpečí pomáhá dětem v obtížných situacích.

VIDEO: Mandrage zahráli v obýváku. Potěšili výherkyni soutěže s Linkou bezpečí Mandrage loni vydali album Potmě jsou všechny kočky černý. Foto: Universal Music

"Kampaň nám získala neskutečné množství pozitivních ohlasů ze strany široké veřejnosti. Je zjevné, že v množství negativních a katastrofických zpráv současného světa si lidé stále více cení vlídných slov, schopnosti umět naslouchat, povzbudit a pomoci, když nás ten druhý potřebuje. A právě to poskytuje Linka bezpečí všem dětem, které se na ni denně obracejí v kteroukoliv denní či noční dobu," říká Ivana Šatrová, ředitelka Linky bezpečí.

VIDEO: Umí Mandrage tančit jako Travolta?

Možnost zapojit se do šíření vlídných slov měla veřejnost prostřednictvím zaslání DMS ve prospěch Linky bezpečí. Díky speciálnímu kódu pak mohli získat buď možnost získat pro někoho právě soukromé vystoupení skupiny Mandrage, poslat někomu blízkému pohlednicí vytvořených předními českými ilustrátory a fotografy, nebo objednáním vlídných slov mailem na každý den po dobu jednoho týdne.

vložte odkaz, text nemažte

"Mandrage je moje nejoblíbenější skupina, nicméně s výhrou jsem ani nepočítala, spíš jsem zasláním DMS chtěla přispět na dobrou věc. Takže výhra je vlastně bonus, za který jsem neskutečně ráda a jsem Lince vděčná, že jsem mohla prostřednictvím Mandrage poděkovat těm, které mám ráda, za to, že je mám," říká výherkyně koncertu Lucie Strnadová.Mandrage, kteří jsou dlouhodobými patrony Linky bezpečí, se do kampaně zapojili s radostí. "Když se nám ozvali lidé z Linky Bezpečí s tím, že rozjíždí novou kampaň, která se celá točí okolo vlídných slov, neváhali jsme. Vždyť hudba působí často stejně jako vlídné slovo, dokáže ulehčit v těžkých situacích, dodat odvahu, nebo i pocit, že ,to' zvládnete," říká klávesák František Bořík ze skupiny Mandrage. Videoklip ze soukromého koncertu vznikl v režii Martina Müllera.

Témata: Mandrage, Linka bezpečí, Potmě jsou všechny kočky černý, koncert v obýváku

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít