VIDEO: Metallica vydala po osmi letech nové album, podívejte se na klip Now That We're Dead

Vydáno 18.11.2016 | autor: redakce

Osmileté čekání fanoušků kultovní kapely 18. listopadu končí, Metallica vydává nové album Hardwired...To Self-Destruct. Jako poslední lákadlo představila skupina sérii nových klipů - včetně toho k songu Now That We're Dead. 

VIDEO: Metallica vydala po osmi letech nové album, podívejte se na klip Now That We're Dead Metallica vydala po osmi letech nové album

Videoklip trvá přes sedm minut a není nijak objevný, zaměřuje se na hrající kapelu. Jak známo, Metallica se tak trochu vrací ke svým kořenům, což se snaží podpořit syrovým projevem. Podobně se kapela prezentovala i ve svých předešlých klipech

Koncertní tipy roku 2017 (I.): Přijedou do Česka Rolling Stones, Metallica nebo Foo Fighters?

vložte odkaz, text nemažte

Metallica na svůj nový materiál láká už od léta, kdy představila první singl Hardwired. "Už se těšíme jako blázni, abychom mohli se všemi svými kamarády ve světě sdílet naše nové skladby. Posledních osmnáct měsíců jsme to rozjížděli ve studiu s Gregem i bez něj a zas nakopávali naše tvůrčí motory. Hraní nové hudby, ponoření se zas do toho všeho, co milujeme na světě ze všeho nejvíc... takže se připoutejte... UŽ SE TO BLÍŽÍ!" hlásil tehdy za kapelu Lars Ulrich. 

Kapela zároveň představila videoklipy i k ostatním písním nového alba. Přehrát si je všechny můžete na VEVO kanálu skupiny.

Témata: Metallica, Lars Ulrich, James Hetfield, metal, Hardwired...To Self-Destruct

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít