VIDEO: Rihanna jako žena z jiné planety láká na Star Trek

Vydáno 30.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Rihanně se daří, na co sáhne. Proto v poslední době vypouští jeden videoklip za druhým, takže je jí pořád všude plno. Nově se po spolupráci s Calvinem Harrisem dala dohromady s tvůrci filmové klasiky Star Trek a nazpívala uvodní píseň k připravovanému pokračování.

VIDEO: Rihanna jako žena z jiné planety láká na Star Trek Rihanna jako žena z jiné planety

Deska Anti, světové turné, které zavítá 26. července i do Prahy, a v neposlední řadě stále úspěšnější spolupráce s Calvinem Harrisem vrátily Rihannu na vrchol popularity. Nemůžeme se tedy divit tvůrcům série Star Trek, že si pro připravované pokračování vybrali barbadoskou krásku jako tu, co nazpívá titulní song. Ve většině případů se totiž ze všeho, co Rihanna vydá, stane hit. 

VIDEO: Léto, světelné efekty a hit. Rihanna a Calvin Harris útočí

ZÍSKÁ RIRI OSCARA?

Novinka Sledgehammer je snad nejzvláštnější písní, co kdy Rihanna vydala. Od prvních okamžiků zní tajmeně, naléhavě a zpěvaččin vokál se představuje opět v jiné poloze, než jsme zvyklí. Rozhodně se nejedná o hit na první poslech, ale to nebyl ani jeden song z Anti a nakonec se i toto album stalo prodejním trhákem. V kombinaci s věhlasem Star Treku písnička určitě zafunguje - a kdo ví, třeba to bude i na Oscara za nejlepší filmovou skladbu roku. 

vložte odkaz, text nemažte

Vizuál pochopitelně koresponduje s filmem. Rihanna jako žena z jiného světa nepůsobí ani trochu odpudivě. I zde dokáže prodat svoji krásu, takže ve finále je to jeden z jejích nejnápaditějších klipů. Uvidíme, kde se Sledgehammer ocitne za pár týdnů v žebříčcích, každopádně do kin láká skvěle. 

Témata: Rihanna, Star Trek, ANTi, Calvin Harris, film

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít