VIDEO: Take That se v Hey Boy naladili na retro

Vydáno 08.11.2015 | autor: Filip Pešta

Pánové z legendárního britského boybandu vypustili do světa nový singl. Poslední deska III, která se dočká reedice, byla, jak už název napovídá, nahrána pouze ve třech poté, co odešel Jason Orange. Tři mušketýři popu ale nelení a servírují fanouškům zábavné disco.

VIDEO: Take That se v Hey Boy naladili na retro Take That se v Hey Boy naladili na retro

Klip jako z Horečky sobotní noci: Stejně jako John Travolta ve známém filmu si i Mark Owen upravuje před zrcadlem své kadeře k dokonalosti. Už jen nahodit to správné oblečení a může se vyrazit. Owen kráčí slokou písně ruku v ruce s Howardem Donaldem. Až v refrénu se zpoza rohu připojuje Gary Barlow. Take That v ulicích míjí konkurenční partu černých chlapíků. Vzápětí se svezou na kolech a šupem do klubu.

Obří disco koule, parket ladící všemi barvami, všemožné grupy clubberů a samozřejmě taneční battly - to vše můžete v novém klipu vidět. Zcela jistě tu nenajdete žádné předsudky vůči barvě pleti nebo extravagantnímu zjevu, a tak všichni spokojeně paří zřejmě až do rána.

LIVE: Jak se kabaretiér Robbie Williams oženil v Praze

Hey Boy je hudebně svěží, vtipná a chytlavá píseň, která si může najít cestu na přední příčky singlových žebříčků. Prostě splňuje všechno, co se od souboru typu Take That očekává.Filip Pešta

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít