VIDEO: Tomáš Hanák, No Name, Tata Bojs, Jelen, Barbora Poláková a další. Jak vznikal spot Žebříku

Vydáno 17.01.2016 | autor: redakce

Anketa Žebřík 2015 vkročila do druhé poloviny 1. kola hlasování, o složení nominovaných pětic mohou hudební fanoušci rozhodovat do 31. ledna na www.anketazebrik.cz. Ceny budou předány 11. března v DEPO2015 v Plzni. Jak zvou na slavnostní vyhlášení letošní účinkující Tata Bojs, Jelen, Kateřina Marie Tichá, Mydy Rabycad, moderátoři Barbora Poláková a Tomáš Hanák a ředitel Jarda Hudec?

VIDEO: Tomáš Hanák, No Name, Tata Bojs, Jelen, Barbora Poláková a další. Jak vznikal spot Žebříku Tomáš Hanák během natáčení spotu na Žebřík

O vítězích v deseti kategoriích budou po skončení 1. kola posluchači hlasovat v kole druhém po celý únor. Během šestihodinové show budou oceněni tři nejlepší umělci v každé kategorii, kteří převezmou bronzové sošky z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

VIDEOROZHOVOR: Smrt Davida Bowieho byla umělecký akt. Je to děsivé a zároveň geniálně dokonalé, říkají Tata Bojs

Program slavnostního vyhlášení slibuje řadu atraktivních bodů. První koncert v letošním roce odehrají Tata Bojs, jejichž album A / B bylo před pár dny redakcí iREPORTu vyhlášeno nejlepší domácí deskou roku 2015. Uchází se rovněž o cenu Apollo. Jedno z prvních vystoupení po porodu absolvuje také již tradiční moderátorka Barbora Poláková, která před Žebříkem třikrát naplní pražskou Malostranskou besedu. Svoje velké turné po Česku a Slovensku na Žebříku zahájí No Name a generaci mladých a stále žádanějších umělců budou reprezentovat Jelen, Kateřina Marie Tichá a Mydy Rabycad.

HLASUJTE V ANKETĚ ŽEBŘÍK 2015

Během večera v areálu DEPO2015 v Plzni, který bude Žebřík po loňské premiéře hostit podruhé, se představí také rapper Marpo. Ten se natáčení spotu z rodinných důvodů bohužel nemohl zúčastnit. Marpo vystoupí zhruba měsíc před svým očekávaným velkým koncertem v pražské Malé sportovní hale. Chystá také novou desku Lone Survivor.

Vstupenky na letošní vyhlášení Žebříku si můžete pořídit zde

Josef Martínek, foto: Tomáš Vlach, Jaroslav Noska

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít