Na co se těšit v březnu: Žebřík pozná vítěze, do Prahy dorazí Avril Lavigne a UDG oslaví 20 let

Vydáno 04.03.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Březnovou koncertní nálož načnou The Vibrators a Stormzy, představí se u nás také Avril Lavigne, Highly Suspect nebo Seasick Steve. UDG odehrají ve Foru Karlín koncert na oslavu dvaceti let od svého vzniku a 13. března se v Plzni dozvíme výsledky ankety Žebřík.

Na co se těšit v březnu: Žebřík pozná vítěze, do Prahy dorazí Avril Lavigne a UDG oslaví 20 let Na co se těšit v březnu: Žebřík pozná vítěze, do Prahy dorazí Avril Lavigne a UDG oslaví 20 let


The Vibrators
Klub 007 Strahov, Praha
4. 3.

The Vibrators se vracejí do Prahy. Na strahovské Sedmičce představí originální britský punk už 4. března a jejich příznivci se mají rozhodně na co těšit. Kapela od roku 1976 sype z rukávu jeden hit za druhým, jako speciálního hosta si navíc trio pozvalo českou punkovou formaci Do řady!, s níž bylo v devadesátých letech koncertně několikrát spojené.

 


Stormzy
Malá sportovní hala, Praha
4. 3.

Kromě The Vibrators dorazí 4. března do Prahy také rapper Stormzy. Ten vydal 13. prosince své druhé album Heavy Is The Head, které se chystá svým tuzemským fanouškům představit koncertně. Kromě něj zahraje v Malé sportovní hale také Jaykae, který mu na turné dělá předskokana.

 


Highly Suspect
Lucerna Music Bar, Praha
6. 3.

Čtyřčlenná formace Highly Suspect loni potěšila své příznivce již třetí studiovkou MCID, na které se podíleli také Nothing But Thieves či Tee Grizzley. Písně z ní českým fanouškům zahraje 6. března, kdy vystoupí ve vyprodaném Lucerna Music Baru. Role předskokana se ujme Calva Luise.

 


Žebřík
DEPO2015, Plzeň
13. 3.

Vyhlášení ankety Žebřík se nezadržitelně blíží. Kromě oznámení výsledků 28. ročníku se stejně jako každý rok mohou i tentokrát návštěvníci těšit na spoustu živých vystoupení. Na pódiu se objeví například Marpo s TroubleGangem, Monkey BusinessMňága a Žďorp, Michal Prokop nebo John Wolfhooker. Večerem budou provázet Marek Taclík s Ivou Pazderkovou.

Nominační tipy Žebříku (I.): Marek Ztracený a Barbora Poláková obhajují prvenství, vyhrát mohou i Tomáš Klus nebo Ewa Farna

 


Avril Lavigne
Tipsport aréna, Praha
23. 3.

Avril Lavigne opět koncertuje. Po překonání lymské boreliózy, která ji na několik měsíců vyřadila z běžného života, má za sebou kanadská zpěvačka úspěšný comeback. Loni vydala album Head Above Water, s nímž vyrazila na turné. Jednou z jeho zastávek je i pražská Tipsport aréna, kde zahraje koncem března. Kromě songů z aktuální desky se fanoušci mohou těšit i na její největší hity.

Avril Lavigne se vrátí do Prahy. Po dvanácti letech a poprvé po překonání nemoci

 


UDG
Forum Karlín, Praha
26. 3.

UDG míří do Fora Karlín. Půjde o vrchol jarního turné, na kterém oslavují dvacet let od vzniku skupiny. "Uvidíte největší koncertní show v kariéře naší kapely a zažijeme spolu největší mejdan," slibuje formace, která má na svém kontě téměř tisícovku odehraných koncertů.

UDG slaví už dvacáté narozeniny, chystají k nim velký koncert

 


Seasick Steve
Lucerna Music Bar, Praha
25. 3.

Pražský Lucerna Music Bar si podmaní Seasick Steve. Do naší metropole zavítá již podruhé, fanoušci si ho mohou pamatovat i z festivalu Colours of Ostrava, kde v minulosti vystoupil. Svérázný americký bluesman hrající na vlastnoručně vyrobené kytary přijede do České republiky představit své nové album Underway. Na turné ho bude doprovázet švédský bubeník Dan Magnusson.

 


Metronomy
Roxy, Praha
29. 3.

Českým fanouškům se v březnu představí také Metronomy. Britská stálice přijede do Prahy 29. března, kdy v klubu Roxy představí novinku Metronomy Forever zabývající se otázkou plynutí času.

Metronomy přivezou do klubu Roxy skladby z nové desky

Text: Andrea Štipčáková

Témata: The Vibrators, Stormzy, Highly Suspect, Žebřík, Avril Lavigne, UDG, Seasick Steve, Metronomy

zavřít