VIDEO: Na Super Bowlu vystoupili Coldplay, Bruno Mars i Beyoncé. Lady Gaga oslnila americkou hymnou

Vydáno 08.02.2016 | autor: Josef Martínek

Tradiční poločasová show na Super Bowlu se tentokrát rozprostřela hned mezi tři hvězdy světového popu. Ke Coldplay se totiž postupně přidali Bruno Mars i Beyoncé, kteří se sami v nedávné minulosti ocitli v pozici headlinerů televizní události roku. Sledovanost tradičně stoupá až přes 100 milionů diváků. 

VIDEO: Na Super Bowlu vystoupili Coldplay, Bruno Mars i Beyoncé. Lady Gaga oslnila americkou hymnou Coldplay, Beyoncé, Bruno Mars a další zapěli hit Uptown Funk!

Přestávkový program ostře sledovaného sportovního utkání v americkém fotbale přináší tradičně ohromnou show. Letos vsadili pořadatelé na Coldplay, kteří za velkého ohlasu publika předvedli stadiónové hymny Viva La Vida či Paradise, novinku Adventure Of A Lifetime a také zavzpomínali na starší tvorbu díky písničce Fix You

VIDEO: Indie, barvy, láska. Coldplay a Beyoncé mají hymnu víkendu

Prostor dostali ale i Bruno Mars a Mark Ronson s jedním z největších hitů minulého roku Uptown Funk! Nejvíc pozornosti ale nakonec pro sebe stejně zase uzmula Beyoncé, které zazpívala pouze den starý nový singl Formation s politickým poselstvím. Zároveň oznámila celosvětové turné. Překvapivě nedošlo na čerstvou spolupráci Coldplay a Beyoncé Hymn For The Weekend, jejíž klip vyšel teprve na konci ledna. Za pár dní přitom získal už desítky milionů zhlédnutí na YouTube.

Hodně se mluví také o vystoupení Lady Gaga. Dříve výstřední zpěvačka zapěla strhujícím způsobem americkou národní hymnu a znovu potvrdila, že patří k nejtalentovanějším ze současných popových div. Navíc se zapíše do historie - zazpívá totiž i příští týden na vyhlášení Grammy a na konci února i na předávání Oscarů. Zatím žádný umělec neměl možnost se ukázat na všech třech nejsledovanějších společenských akcích. 

David Bowie se dočká pocty na vyhlášení Grammy. Jeho písně zazpívá Lady Gaga

A jen tak mimochodem - samotný zápas vyhrál tým Denver Broncos, který přemohl soupeře z Carolina Panthers v poměru 24:10. 

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít