Nick Cave & The Bad Seeds navyšují pro velký zájem diváckou kapacitu koncertu v O2 areně

Vydáno 08.06.2017 | autor: redakce

Nick Cave & The Bad Seeds vyprodali původní diváckou kapacitu koncertu v pražské O2 areně, který proběhne 26. října. Pořadatelská agentura 10:15 Entertainment se proto po dohodě s managementem kapely rozhodla navýšit počet míst.

Nick Cave & The Bad Seeds navyšují pro velký zájem diváckou kapacitu koncertu v O2 areně Nick Cave & The Bad Seeds navyšují pro velký zájem diváckou kapacitu koncertu v O2 areně

"Původně plánovaný počet vstupenek je v tuto chvíli až na pár jednotlivých kusů vyprodán a proto jsme se rozhodli otevřít fanouškům i 4. patro O2 areny, se kterým jsme původně nepočítali. Už teď je jasné, že Nick Cave & The Bad Seeds letos vystoupí před největším počtem svých fanoušků v historii samostatných koncertů v České republice. Po obou stranách pódia budou nainstalovány velkoformátové projekce, takže ani diváci z posledních řad nepřijdou o nic, co se na pódiu bude odehrávat," okomentovala změnu pořadatelka koncertu Milena Palečková.

RECENZE: Nick Cave prochází po rodinné tragédii katarzí. Skeleton Tree je mistrovské dílo

Tým agentury pořádá koncerty Nicka Cavea & The Bad Seeds od úplného začátku. "První koncert Nicka Cavea & The Bad Seeds jsme pořádali 6. září roku 1992 v pražské Lucerně, tehdy ještě pod hlavičkou 10:15 Promotion. Hned o rok později už Lucernu vyprodali dvakrát. Návštěvnost koncertů je pokaždé vyšší. Je to skvělý pocit vidět, že zájem o jejich hudbu rok od roku stoupá," doplňuje Milena Palečková.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky na nově přidané sektory jsou již k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

tz, jm

Témata: Nick Cave, The Bad Seeds, koncerty, O2 arena

zavřít