Poslední lístky na Chinaski: Forum Karlín bude třikrát plné

Vydáno 28.11.2015 | autor: redakce

První dva pražské koncerty Chinaski v pražském Foru Karlín 1. a 2. prosince jsou vyprodané. Poslední přidaný koncert 15. prosince na stejném místě hlásí už pár posledních vstupenek. To ale nejsou jediné nové zprávy z tábora kapely. Chinaski během listopadového turné v Austrálii stihli natočit 2 nové písničky. Ty se stanou základem připravované nové řadové desky. Produkce se opět ujal Greg Haver.

Poslední lístky na Chinaski: Forum Karlín bude třikrát plné Chinaski během svého koncertu v 02 areně v roce 2014. Foto: Dalibor Skoupil

Změnou v dramaturgii podzimních halových koncertů bude i role předkapely. Zatímco v prvních dvou pražských termínech, Brně (10. 12. DRFG Arena) a Třinci (8. 12. Hala Werk) vystoupí mladá kytarová kapela Like It, v poslední pražském termínu se před Chinaski objeví slovenský zpěvák Peter Aristone.

TOP 27 velkých koncertů podzimu (II.)

"Vstupenky se prodávají velmi rychle a zájem fanoušků nás těší. S kapelou vtipkujeme, že jsme si mohli rovnou objednat O2 arenu. Loni jsme do ní nalákali 16 000 lidí a nyní se tomuto číslu už pomalu blížíme," říká booking agentka kapely Hana Petřinová.

Chinaski interview: Milujeme své ženy a nestydíme se za to

Poslední album Chinaski Rockfield se záhy po vydání stalo platinovou a nejprodávanější nahrávkou v České republice. Úspěšný byl i albový singl Víno, jenž se stal dlouhodobě nejhranější písní českých rádií a podobně si vedl i jeho následovník Každý ráno. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za nejlepší skupinu. Jaro a začátek léta muzikanti trávili na vyprodaném turné.

 

tz, jm, foto: Dalibor Skoupil

zavřít