Rádi se bojíte? TOP 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!

Vydáno 27.10.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Nejstrašidelnější noc v roce se pomalu blíží! Původně americký svátek Halloween se v posledních letech těší oblibě také v České republice. Oslavit ho můžete hned na několika místech. A nemusíte ani čekat do středy. V Brně, Bratislavě i Praze na vás už v sobotu čekají party plné strašidel, ale také dobré hudby. V týdnu můžete v hlavním městě vyrazit do Chapeau Rouge či SaSaZu nebo na brněnskou Flédu.

Rádi se bojíte? TOP 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party! Rádi se bojíte? TOP 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!


Bloody Sexy Halloween
27. a 31. října, 2. až 3. listopadu
Bratislava, Brno, Praha

Hned ve třech městech se můžete těšit na akci Bloody Sexy Halloween. V Praze, Brně a Bratislavě vás čeká jedinečná party svého druhu plná bláznivých kostýmů a soutěží, v nichž můžete vyhrát dokonce 20 000 korun na ruku. Kromě toho mají pořadatelé připravený také bohatý line-up v podobě DJů Roxtara, Baptistu, Johna Noaha, Sedliva či Patricka Juniora. Zlatým hřebem večera bude vystoupení skupiny Pyroterra, která spojuje tradiční žonglérská umění s moderní hudbou a tancem, přičemž při svých show využívá oheň, pyrotechniku a světelnou techniku.

Halloween v Rock Café: Párty plná zombíku, rock'n'rollu a strachu

  • Bloody Sexy Bratislava – Ateliér Babylon, 27. října 2018
  • Bloody Sexy Brno – Fléda Brno, 31. října
  • Bloody Sexy Halloween X. – SaSaZu Prague, 2. až 3. listopadu


Rádi se bojíte? 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!

 

Swerve FX Halloween Special
27. října
Radost FX Club, Praha

Klub Radost FX pořádá halloweenské party hned dvě. První z nich připadá na sobotu 27. října a nese název Swerve FX Halloween Special. Hrát na ní budou dle pozvánky pořadatelů ti nejlepší DJové, kteří to rozjedou v rytmu snad všech stylů, na které si vzpomenete. Holky mají do půlnoci vstup zdarma, poté musí zaplatit sto korun. Pány vyjde vstup před dvanáctou hodinou večerní na stovku, po ní si připlatí dvojnásobek. Pokud jste však studenty, zůstává pro vás platná původní cena.

Rádi se bojíte? 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!


Tři strašidelný patra v Crossu
27. října
Cross Club, Praha

Na tři strašidelný patra se můžete těšit v pražském Crossu, a to 27. října od sedmi večer. Pro návštěvníky je připravený bohatý line-up. Hned na třech pódiích vás roztančí například Severals, Self Talk, Kannout, Silent Generation, Glad for Today nebo Saved By The Fortune. Těšit se můžete také vyhlášení nejlepší masky. Vítěz získá ceny od Metalshopu a pořádajícího Cross Clubu. Pokud budete mít na sobě kostým, zaplatíte za vstup sto korun, bez něj o padesát více.

Rádi se bojíte? 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!

 

Halloween víkend v Bastile
27. října
Bastila Music Club, Brno

V brněnské Bastile se na vás v sobotu večer těší DJ Luke Andrews. Pořadatelé si dali velkou práci s tím, aby to v klubu o Halloweenu působilo opravdu tematicky. Těšit se proto můžete na speciální dekorace, hořící dýně, strašidelný personál a sexy mrtvé hostesky. A kdo přijde v masce, má vstup do klubu a drink na baru zdarma.

 

Mondays Like Fridays
29. října
Chapeau Rouge, Praha

Pokud nebudete mít víkendových party dost, můžete v pondělí vyrazit na akci Mondays Like Fridays Halloween, kterou pořádá klub Chapeau Rouge. Dress code je jasný, halloweenská maska nebo kostým. Na dvou tanečních parketech to budete moci rozjet dle libosti buď na latinskou hudbu, či na hiphop a r'n'b. Vstup před půlnocí činí 100 korun, po půl noci si pak padesátku připlatíte. Pro dámy jsou připraveny hned dva drinky na účet podniku.  

Rádi se bojíte? 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!

 

Halloween
31. října
Radost Fx Club, Praha

Radost FX Club otevře své halloweenské brány podruhé ve středu 31. října po dvaadvacáté hodině. K tanci a poslechu se bude hrát r'n'b a hip hop, hlavním vystupujícím bude DJ N'zym. Ten je znám svými kreativními vystoupeními, které vás rozhodně roztančí. Vstup do klubu je od osmnácti let a zaplatíte za něj sto korun.

Rádi se bojíte? 6 tipů, kam vyrazit na halloweenskou party!

text: Andrea Štipčáková

Témata: Halloween, Radost FX, Chapeau Rouge, Cross club

zavřít