Rakovina znovu zabíjela: Zemřel René Angélil, manžel a manažer Celine Dion

Vydáno 15.01.2016 | autor: redakce

Leden roku 2016 i nadále provází smutné zprávy. Krátce po Davidu Bowiem nebo herci Alanu Rickmanovi odešel v 73 letech i René Angélil, manžel a dlouholetý manažer kanadské divy Celine Dion. S rakovinou bojoval již od 90. let. 

Rakovina znovu zabíjela: Zemřel René Angélil, manžel a manažer Celine Dion René Angélil a Celine Dion

"S hlubokým zármutkem oznamujeme, že René Angélil zemřel v 73 letech dnes ráno ve svém bydlišti v Las Vegas po dlouhém a statečném boji proti rakovině. Rodina si přeje truchlit v soukromí. Další informace zveřejníme v příštích dnech," objevilo se na facebookovém profilu Dion. Ta se s rodákem z Montrealu seznámila už v 80. letech, v roce 1994 se vzali. Právě Angélil byl tím, kdo měl z velké části podíl na její úspěšné kariéře.

Céline Dion se vrací do Las Vegas. Požádal ji o to umírající manžel

O tom, že je její manžel v závěrečném stádiu své nemoci, se vědělo už nějakou dobu. V létě dokonce poslal Celine zpět na pódia v Las Vegas, přestože 47letá zpěvačka kvůli jeho nemoci rok předtím kariéru přerušila. Angélil se první operaci krku podrobil v roce 1998, tehdy mu byla diagnostikována rakovina hrtanu. Zemřel 14. ledna pouhé dva dny před svými narozeninami. S Dion měli celkem tři děti. 

Billboard, jm

zavřít