Rammstein nadělí fanouškům pod stromeček 14 vinylů a raritní nahrávky

Vydáno 18.10.2015 | autor: redakce

O nové řadové desce si sice zatím příznivci německé ikony Rammstein mohou nechat jen zdát, v poslední době je ale ohledně kapely pořádně rušno. Minulý měsíc vyšel na DVD záznam koncertu z proslulé Madison Square Garden i s unikátním koncertním filmem. To ale není nic proti prosincovému překvapení: vyjde totiž jedinečný vinylový box se všemi alby i něčím navíc.

Rammstein nadělí fanouškům pod stromeček 14 vinylů a raritní nahrávky Rammstein patří k nejúspěšnějším německým kapelám

Německé seskupení, které je známé i svými kontroverzními videoklipy, právě slaví 21 let od svého založení, což s fanoušky oslaví vydáním speciálního boxu. Vyjde začátkem prosince pod symbolickým názvem XXI - The Vinyl Box Set a bude čítat celkem 14 vinylů. Součástí bude všech 6 řadových alb Rammstein a dvojvinyl plný raritního materiálu.

VIDEO: Rammstein poodhalí svou historii, podívejte se na trailer

Všechny řadové desky budou navíc remasterovány, a to od těch nejpovolanějších - dlouhodobého producenta kapely Jacoba Hellnera a Svanta Forsbäcka, který pro Rammstein pravidelně provádí inženýrské práce během masteringu. Každý z vinylů doposud vydaných studiových desek bude mít sice svůj původní obal, uvnitř však na fanoušky čeká překvapení v podobě bohatšího bookletu, který v několika případech doplní i plakáty či další raritní materiál z doby natáčení jednotlivých alb.

To ale není celý obsah boxu - doplní jej ještě dvojice vinylů s jednoznačným názvem Raritäten. Ten přinese raritní nahrávky a v jednom případě doposud nikdy nevydanou skladbu.  Fanoušci se mohou těšit například na osmnáct let staré skladby Kokain a Wilder Wein, song Vergiss uns nicht, který se objevil na singlu Mein Land, nebo píseň Gib mir Deine Augen. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude doposud nikdy nevydaná skladba Los, kterou kapela původně natočila pro album Reise, Reise.

tz, jm

 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít