TOP 6 videoklipů týdne (68.): Monkey Business v kokainovém doupěti, Coldplay v barvách duhy

Vydáno 05.01.2016 | autor: David Stoklas

Je tu pravidelný výběr zajímavostí ze světa hudebních klipů! Coldplay hrají barvami duhy, Monkey Bussines si kroutí šichtu za barem, Papa Roach představili svoji Laru Croft a Mylene Farmer budí hrůzu. Do výběru se dostaly i dvě mladé české kapely Stand Back 20 Feet a The Complication.

TOP 6 videoklipů týdne (68.): Monkey Business v kokainovém doupěti, Coldplay v barvách duhy TOP 6 videoklipů týdne (68.): Monkey Business v kokainovém doupěti, Coldplay v barvách duhy

COLDPLAY NABÍZEJÍ POHLED SVÝM KRASOHLEDEM

Barvy a Coldplay k sobě prostě neodmyslitelně patří. Důkazem budiž i nový klip ke skladbě Birds. V něm se opět položili do změti všemožných barevných aranží a hravých ornamentů. Příběh ve snímku budeme hledat jen těžko, ale to neznamená, že nejde o působivou podívanou.

HITPARÁDY (25.): Ani Coldplay nesesadili Adele z čela světových hitparád

Coldplay v prosinci vydali nové album, na němž je i hravý song Birds. Deska vyvolala spíše rozpačité reakce, a to nejen díky hudbě. Za přebal si vysloužili vlnu kritiky, neboť až nápadně připomíná obálku desky Sempiternal od metalcore kapely Bring Me The Horizon.

MONKEY BUSINESS ZA BAREM

Tonya Graves a Matěj Ruppert pro jednou odložili zpěvový aparát. Rozhodli se vyzkoušet si to za barem vyhlášeného pražského podniku Blue Light. Neztrácejí svůj šarm ani tehdy, když mají opravdu plné ruce práce s hosty, kteří si s sebou přinesli sáček bílého prášku. 

Monkey Business i s Nafrněnou Barborou Polákovou rozvášnili Lucerna Music Bar

V klipu ke skladbě z loňské desky Sex And Sport? Never! si zahrála docela slušná řádka osobností. Za zmínku určitě stojí Ondřej Brzobohatý, písničkářka Nikola Mucha, Pepa Bolan z Mandrage nebo herec Marek Taclík.

MYLENE FARMER DÁVKUJE STRACH A HRŮZU

Francouzská zpěvačka Mylene Farmer sází v novém vizuálu na pořádnou porci děsivosti. Vystupuje v něm nadpřirozená postavička, která nepatří k těm bytostem, jež byste chtěli potkat v noci v parku. Perfektně tak zapadá do baladického rázu skladby City Of Love.

Deska Interstellaires vyšla minulý rok v listopadu a song City Of Love patří k anglické části jejího tracklistu. Polovina už desátého řadového alba je totiž nazpívaná v její rodné francouzštině.  

MLADÁ ENERGIE STAND BACK 20 FEET

Studentská kapela Stand Back 20 Feet se usilovně dere na výsluní. Pomáhá jí k tomu i nový videoklip, ve kterém prezentují svou největší přednost. Energii, svěžest a odhodlání.

Kapela s charismatickou frontmankou v čele ale není úplným nováčkem v ringu. Zvládli si zahrát na několika velkých českých festivalech, z nichž lze vypíchnout například Votvírák, Majáles v Praze nebo Basinfire festival.

PAPA ROACH JSOU PĚKNĚ AKČNÍ

Papa Roach se rozhodli pro akční styl. Do svého klipu obsadili dívku, která docela připomíná filmovou a herní postavu Laru Croft. Ve snímku tedy rozhodně není nouze o akci a exploze, které jsou zde dokresleny jen prostřednictvím neškodných rachejtlí.

Song Falling Apart, co si teď vysloužil tento akční kabátek, je z loňského alba F.E.A.R. Kalifornská banda má za sebou už přes 20 let společného hraní a na kontě už celkem 8 studiových nahrávek.

THE COMPLICATION UKAZUJÍ SVÉ FÓBIE

Někdo se bojí výšek, někdo psů a někdo zase publika. The Complication také mají své strachy a z jejich stísněných výrazů to vypadá, že se bojí skoro všeho.

Parta z východních Čech vydala v roce 2014 debutovou desku s názvem U. V březnu minulého roku vypustila ven singl ONE.SIXTY.SEVEN, který je předzvěstí nové desky. Nový singl SIGN tyto zvěsti, zdá se, potvrzuje.

David Stoklas

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít