Totální nasazení a ukradenÝovoce mají před zahájením Totálně ukradený tour

Vydáno 27.01.2016 | autor: redakce

Slánská punkrocková kapela Totální nasazení, která v loňském roce oslavila už 25 let na hudební scéně, spojila své síly s možná nejdiskutovanější hudební partou lednových dní, která si říká ukradenÝovoce. Společně vyjedou na turné.

Totální nasazení a ukradenÝovoce mají před zahájením Totálně ukradený tour Kapela ukradenÝovoce

Podobnost názvu ukradenÝovoce se jménem kapely Zakázaný ovoce není "čistě náhodná". Muzikanti Pišto, Láska a Franc, kteří v ní ještě na konci minulého roku působili, nyní pod vlivem interních osobních neshod vystupuj s dočasně změněným názvem, aby nedocházelo k nedorozumění či matení fanoušků.

ukradenÝovoce interview: Těšíme se, až budeme zase vystupovat pod původním názvem, nevzdáme se ho!

Totálně ukradený tour 2016 obsahuje třináct koncertních zastávek a bude probíhat od konce ledna do poloviny dubna 2016. Hned na první společné akci 29. 1. v Písku v Divadle Pod Čarou představí ukradenÝovoce svého nového člena - baskytaristu Tomyho.  V jejich repertoáru nebude chybět žádná z hitek, které jsou známy z jejich působení v Zakázaným ovoci.

"Po třech letech od posledního společnýho turné jsme se s kamarády ze Zakázanýho ovoce domlouvali, že uděláme repete a zase nějaký společný koncerty, protože obě předešlý šňůry v letech 2012 a 2013 byly skvělý. Bohužel se nedávno stalo, co se stalo, v Zakázaným ovoci proběhly nějaký změny a všechno hraní málem padlo. Naštěstí byli Pišto a spol. hratelný a chtěli a mohli koncertovat, takže nakonec jedeme šňůru s Ukradeným ovocem a moc se na ni těšíme," uvádí Sváťa ze skupiny Totální nasazení.

Obě kapely na turné doprovodí střídavě slánští folk-ska-rockoví Deratizéři  a Pražáci Covers for Lovers, kteří na začátku roku představili svůj nový singl Budeš krásný.tz, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít