VIDEO: AC/DC zahájili turné s Axlem Rosem. Posuďte sami, co nás čeká v Letňanech

Vydáno 08.05.2016 | autor: redakce

Asi byste letos marně hledali diskutovanější koncertní turné, než to, které jedou AC/DC s hostujícím Axlem Rosem na postu zpěváka. Poprvé se tahle kombinace velikánů světového rocku představila v portugalském Lisabonu. Do Prahy dorazí 22. května, show v Letňanech je již dávno vyprodaná. 

VIDEO: AC/DC zahájili turné s Axlem Rosem. Posuďte sami, co nás čeká v Letňanech AX/DC zahájili evropské turné s Axlem Rosem

Axl Rose si již na začátku dubna zlomil nohu, a tak i na koncertech s AC/DC pokračuje ve zpívání vsedě. Reakce na portugalský koncert jsou zatím poměrně pozitivní, přestože začátku evropské šňůry předcházela velká nevole fanoušků. Jeden český příznivec dokonce na internetu vede protest proti jednání managementu kapely, který nebere ohledy na indisponovaného frontmana Briana Johnsona. Ten stál za mikrofonem AC/DC 36 let. 

AC/DC nejsou první ani poslední: TOP 6 největších výměn zpěváků v rockové historii

Zajímavostí také je, že Roxe si prý tentokrát odpustil své vyhlášené několikahodinové zpoždění a na pódium přišel pouze o pár minut později. Možná i tím si nakonec fanoušky australských hardrockerů získá na svou stranu. 

vložte odkaz, text nemažte

Rolling Stone, jm

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít