VIDEO: Adam Mišík řeší v klipu K.O. milostný trojúhelník

Vydáno 19.03.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Adam Mišík již svým předchozím singlem ukázal schopnost vytvořit zajímavou taneční muziku. Nový směr potvrzuje i songem a videoklipem K.O. Taneční party v luxusní vile zrežíroval Ondřej Urbanec a role femme fatale se zhostila Anna Kadeřávková.

VIDEO: Adam Mišík řeší v klipu K.O. milostný trojúhelník VIDEO: Adam Mišík řeší v klipu K.O. milostný trojúhelník

"Vždycky jsem chtěl dělat hudbu do klubů. S kamarády v autě, na house party, na diskotéce - pokaždé chceme poslouchat EDM. Možná to v perspektivě prvního alba tak nevypadá, ale taneční pop byl vždy můj oblíbený žánr. Zatímco předchozí singl Slowmo byl více urban a popový, K.O. je vyloženě houseová. Jsem zvědavý na reakce fanoušků, jestli nový směr přijmou," komentuje singl Adam.

VIDEO: Adam Mišík natočil duet se svým otcem Vladimírem. Variace na renesanční téma má novou verzi

Klip se natáčel v luxusní vile s výhledem na Prahu, ve které se rozjela pořádná taneční party. Na ní se dvě sokyně o Adama v hlavní roli málem popraly. Vedle milostného trojúhelníku Adam Mišík, Anička Kadeřávková a Vindy Krejčí může pozorný divák ve vedlejších rolích zahlédnout i další Adamovy známé z řad herců a influencerů.

"S Adamem jsem dělal už druhý klip. Spolupráce s ním mě díky jeho profesionalitě baví. Kromě zpěváka je totiž i výborný herec. Mám radost, že si v klipu zahrála mladá herečka Anna Kadeřávková, která svou roli zahrála perfektně. Skvělá byla také Vindy Krejčí, jež se v minulém roce dostala až na vrchol modelingu - na finále Miss Global Vietnam v Kambodži. My jsme si natáčení užili, tak snad to bude stejné i u diváků," dodává režisér Ondřej Urbanec.

Témata: Adam Mišík, K.O.

tz, lš

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít