VIDEO: Anna K. jako taxikářka vozí Šárku Strachovou i Fantomase

Vydáno 01.07.2016 | autor: Josef Martínek

Ke svému novému singlu Vždycky se budeme znát uvádí Anna K. videoklip. Vystupuje v něm v roli taxikářky, spolu s ní ve voze cestují známé tváře. Taxík představuje zpěvaččin život, do kterého postupně "nastupují" její kamarádi. 

VIDEO: Anna K. jako taxikářka vozí Šárku Strachovou i Fantomase Anna K. má v novém klipu i čtyřnohého kamaráda

Píseň Vždycky se budeme znát je předzvěstí nového alba, které Anna K. plánuje ve spolupráci s BrainZone vydat na podzim. Předchozí řadová deska Relativní čas vyšla v roce 2011, na novinku tedy fanoušci čekají už pět let. Singl je přitom na zpěvaččiny poměry nezvykle optimistický a do letní nálady jistě přijde vhod. 

VIDEO: Anna K. už chápe, že všechno mělo se stát

Jízda taxíkem v novém klipu představuje cestu životem a Anna K. si na ni s sebou bere Tomáše Varteckého, Romana Holého, Jiřího Suchého, Jitku Molavcovou, herečky Nelu Boudovou a Mahulenu Bočanovou nebo třeba fotbalistu Horsta Siegla či lyžařku Šárku Strachovou. Kromě dvounohých kamarádů nesmí chybět ani čtyřnohý mazlíček, neboť je interpretka známá svou láskou k psům. Zvířecí hrdina videa se jmenuje Sokrates. Také klip vás tedy okouzlí svou pozitivní energií, která se snad promítne i do očekávané desky. 

vložte odkaz, text nemažte

"Že budu taxikářka, napadlo mého kamaráda. Námět, že taxík bude symbolizovat můj život, do kterého nasednou kamarádi, jsem vymyslela tři dny před natáčením. Takže jsem zastavila castingy na herce a začala obvolávat kámoše, kteří nějak poznamenali můj život a znám je tisíc let. Vážím si toho, že i přes jejich obrovskou vytíženost dorazili a podařilo se nám je dostat na poslední chvíli do obou natáčecích dnů," říká hudebnice. o klipu, jehož režie se chopil Tomáš Bláha.

Anna K. patří už dlouhá léta mezi naše nejpopulárnější zpěvačky. V letech 2011 - 2013 ji dokonce hlasující v hudební anketě Žebřík třikrát vynesli až na první místo v kategorii Zpěvačka roku. Má ve sbírce i několik Andělů a nespočet rádiových hitů. 

Témata: Anna K., Tomáš Vartecký, Roman Holý, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Horst Siegl, Michal Suchánek, Šárka Strachová, Mahulena Bočanová, Jan P. Muchow, Nela Boudová

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít