VIDEO: Gorillaz se vrací s novým singlem ve spolupráci s Benjaminem Clementinem. Vadí jim Trump

Vydáno 20.01.2017 | autor: redakce

Další kapelou, která se vymezila proti nastupujícímu novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, se stali Gorillaz, Novinku Hallelujak Money adresovali právě jemu. 

VIDEO: Gorillaz se vrací s novým singlem ve spolupráci s Benjaminem Clementinem. Vadí jim Trump Gorillaz se vrací s novým singlem ve spolupráci s Benjaminem Clementinem. Vadí jim Trump

Asi nejzajímavějším aspektem nového singlu Gorillaz je hlas Benjamina Clementinea, zpěváka, který předloni získal Mercury Prize a letos ho v červenci uvidíme na Colours Of Ostrava. Ze společenského hlediska pak zaujme protitrumpovským laděním, přestože na jeho páteční inauguraci už těžko něco změní. Klip hojně pracuje s abstraktním uměním a promítanými obrazci, které můžou v této podobě vyvolávat znepokojení. 

Damon Albarn z Gorillaz si vzal do parády Born To Die od Lany Del Rey

vložte odkaz, text nemažte

Zatím poslední album vydali Gorillaz v roce 2011. Název The Fall byl zvolen poměrně trefně - oproti předešlým deskám totiž zaznamenali výrazně menší úspěch a zájem posluchačů. Na vrcholu popularity byli s alby Gorillaz (2001) a Demon Day (2005). 

Témata: Gorillaz, Benjamin Clementine, Colours Of Ostrava, Donald Trump

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít