VIDEO: Lake Malawi se v novém klipu snaží dodat sebevrahům chuť k životu

Vydáno 04.02.2016 | autor: redakce

Lake Malawi znovu připomínají své loňské debutové EP We Are Making Love Again. Tentokrát klipem k titulní písničce, která však oproti albové verzi doznala změn. Video natočil v Los Angeles režisér Martin Linhart a hlavní roli ztvárnila Kristýna Schicková. 

VIDEO: Lake Malawi se v novém klipu snaží dodat sebevrahům chuť k životu Lake Malawi se v novém klipu snaží dodat sebevrahům chuť k životu

"Chtěl bych, aby náš slunečný klip vyzařoval podobnou naději, jakou by cítil sebevrah, který se právě rozhodl neskočit a žít dál," uvádí frontman kapely Albert Černý. Na natáčení se kromě Martina Linharta a Michaely Josífkové ze 68 Pictures podílel také americký kameraman Edward Bellamy se svou asistentkou Stephanie Watson.

Dvojitá nálož dobrého popu: Mika bude mít v Praze za předskokany Lake Malawi

Pro účely videoklipu se kapela rozhodla skladbu We Are Making Love Again předělat. Intimní začátek, který posluchači znají z desky, je pryč. "Původní intro nahrané na mobil jsme nepoužili a trochu jsme písničku zrychlili." dodává Černý. 

Vokály v něm nazpívala Albertova sestra Karolína Černá, která studuje oděvní design a navrhla nová kapelní trička a mikiny. Skupina se zároveň vrací na pódia a odehraje dva velké klubové koncerty - 22. března na brněnské Flédě a o dva dny později v Praze v KC Zahrada. 

Josef Martínek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít