VIDEO: Ozzy Osbourne představil singl Patient Number 9, nahrál ho s Jeffem Beckem

Vydáno 04.07.2022 | autor: redakce

Ozzy Osbourne představil nejnovější singl ze svého připravovaného alba Patient Number 9, které vyjde 9. září. Je jím stejnojmenná píseň, na které muzikant spolupracoval s legendárním kytaristou Jeffem Beckem. Zároveň jde o první singl od alba Ordinary Man, které vyšlo v roce 2020.

VIDEO: Ozzy Osbourne představil singl Patient Number 9, nahrál ho s Jeffem Beckem VIDEO: Ozzy Osbourne představil singl Patient Number 9, nahrál ho s Jeffem Beckem

Videoklip Patient Number 9 režíroval Todd McFarlane. Prim v něm hrají především animace, které se v něm objevují v prostřizích mezi záběry s Ozzym Osbournem. "S Ozzym jsem v minulosti spolupracoval, takže jsem okamžitě využil příležitosti a udělal to znovu... Zejména po hudební stránce," říká. „V tvrdém byznysu, známém jako hudební průmysl, každý kreativní člověk, který vydržel několik desetiletí kariéry, prokázal schopnosti, talent a vytrvalost, si vždy zaslouží můj obdiv. Ozzy mnohým z nás kreativních lidí ukázal, že se dá živit tím, co milujete. Jeď, Ozzy!"

Ozzy Osbourne chystá nové album, pracuje na něm s hvězdnými kytaristy Beckem, Claptonem a dalšími

Nadcházející album, které produkoval Andrew Watt, je třináctým sólovým studiovým albem tohoto umělce. Ozzy přizval ke spolupráci dynamické obsazení. Na albu jsou kytaristé Jeff Beck, Eric Clapton, Mike McCready z Pearl Jam a dlouholetá pravá ruka Zakk Wylde, který hraje ve většině skladeb. Na bicí hraje především Chad Smith z Red Hot Chili Peppers a objevil se i zesnulý Taylor Hawkins z Foo Fighters.

Starý přítel a bývalý člen Ozzyho kapely, Robert Trujillo z Metallicy, hraje na baskytaru ve většině skladeb alba. V několika zaslechnete Duffa McKagana z Guns N 'Roses a Chrise Chaneyho z Jane's Addiction. Spoluzakladatel Black Sabbath, kytarista a pán riffů Tony Iommi se navíc poprvé objevuje na Ozzyho sólovém albu.

Ozzy Osbourne prodal přes 100 milionů desek, je jedním z mála umělců, kteří za posledních šest desetiletí nahráli deset nejlepších alb, byl uveden do Rock and Roll Hall of Fame jako spoluzakladatel Black Sabbath, získal tři ceny Grammy, cenu Ivora Novella za celoživotní dílo od Britské akademie spisovatelů, skladatelů a autorů, zapsal se do Guinessovy knihy rekordů a získal místo na Hollywoodském chodníku slávy a Chodníku hvězd v Birminghamu. Hrál pro královské rodiny (dokonce i pro anglickou královnu) a hodnostáře po celém světě, setkal se s prezidenty a vystupoval pro miliony oddaných fanoušků na pěti kontinentech.

Tracklist - Patient Number 9
1. Patient Number 9 (feat. Jeff Beck)
2. Immortal (feat. Mike McCready)
3. Parasite (feat. Zakk Wylde)
4. Mr. Darkness (feat. Zakk Wylde)
5. One of Those Days (feat. Eric Clapton)
6. A Thousand Shades (feat. Jeff Beck)
7. No Escape From Now (feat. Tony Iommi)
8. Nothing Feels Right (feat. Zakk Wylde)
9. Evil Shuffle (feat. Zakk Wylde)
10. Degradation Rules (feat. Tony Iommi)
11. Dead and Gone
12. God Only Knows
13. Darkside Blues

TZ, foto: Sony Music
Témata: Ozzy Osbourne, Jeff Beck, Patient Number 9, singl, album, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít