VIDEO: Poletíme? novým klipem Leť dál vyzývají k překonávání vlastních limitů

Vydáno 17.04.2019 | autor: redakce

V novém videoklipu Leť dál skupiny Poletíme? si zahrál také mistr světa letecké série Red Bull Air Race Martin Šonka. Vznikal pod režijním vedením Michala Orsavy na letišti v Moravské Třebové. 

VIDEO: Poletíme? novým klipem Leť dál vyzývají k překonávání vlastních limitů VIDEO: Poletíme? novým klipem Leť dál vyzývají k překonávání vlastních limitů

"Píseň věnujeme všem, kteří se nebojí svých limitů a snaží se je překonávat. Je o naději a také zdolávání překážek a těžkostí přinášených životem. Nenechte se zlomit ani odradit od naplnění vašich snů," říká frontman Poletíme? a uznávaný výtvarník Rudolf Brančovský.

Poletíme? toužili ve vyprodaném Lucerna Music Baru po hitu

Michal Orsava je autorem kreativních a parodických videí jako Harry Potter a Kámen mudrců nebo Sám doma s Donaldem Trumpem, jež nasbírala na 16 miliónů zhlédnutí.

Poletíme? vznikli roku 2007 pod unikátním žánrovým zařazením banjo punk či turbošansón. Osmičlenné těleso dosud vydalo pět alb, aktuálně brázdí republiku s deskou Chce to hit!

Vtipné, kousavě poetické texty si snadno získávají nadšené příznivce, oceňující netradiční nástrojové obsazení a svižnou rytmiku. Kapelu čeká koncertně nabitá festivalová sezóna, během které se vydá také na Slovensko. Léto zakončí svým dosud největším sólovým koncertem 5. září v pražských Žlutých lázních.

tz, jm

Témata: Poletíme?, Leť dál

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít