VIDEO: Pozvánka na pražskou show AC/DC: Axl s Guns N' Roses zazpíval jejich covery, byl u toho Angus Young

Vydáno 18.04.2016 | autor: redakce

Fanoušci AC/DC momentálně horlivě diskutují o výměně zpěváka během aktuálního turné k albu Rock Or Bust. Zbývajících deset koncertů americké šňůry a celou evropskou část s nimi místo zdravotně indisponovaného Briana Johnsona odzpívá Axl Rose z Guns N' Roses. Na rozcvičku si střihl jejich písničky během vystoupení na festivalu Coachella.

VIDEO: Pozvánka na pražskou show AC/DC: Axl s Guns N' Roses zazpíval jejich covery, byl u toho Angus Young Axl Rose si kromě Guns N' Roses zazpívá i s AC/DC

Koncertem na festivalu Coachella byl zpečetěn velký comeback Guns N' Roses, o kterém se dlouho dopředu hovořilo. Poprvé spolu kapela v této sestavě po třiadvaceti letech vystoupila 1. dubna, letos ji čeká řada vystoupení po americkém kontinentu. A protože Axl Rose bude v květnu a červnu koncertovat také jako náhrada za Briana Johnsona s AC/DC, byl festival skvělou možností naznačit, jak bude toto spojení fungovat.

Potvrzeno: Pražský koncert s AC/DC odzpívá Axl Rose. Zrušte to, volají čtenáři iREPORTu

Ke kapele se připojil kytarista Angus Young a došlo na covery AC/DC Whole Lotta Rosie či Riff Raff. Třeba videa níže navnadí ty fanoušky, kteří se kombinace australských hardrockerů a rebela Axla trochu obávají.

"Pražský koncert je již delší dobu vyprodaný. Držitelé vstupenek, kteří nejsou spokojeni s volbou hostujícího zpěváka, mohou kontaktovat kancelář Live Nation Česká republika. Kontakt: info@livenation.cz," vzkazuje pořádající agentura Live Nation.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít