VIDEO: Xindl X se Sabinou Křovákovou jsou v novém klipu chorobně nevěrní

Vydáno 12.01.2018 | autor: Marta Pušová

Na konci února přijde do kin nový český film Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná. Z tohoto filmu je sestříhaný i videoklip k aktuálnímu singlu Xindla X Věčně nevěrná nazpívanému v duetu se Sabinou Křovákovou. Skladbu již známe z českých rádií, klip je však čerstvá novinka. Hit se objeví i na novince Xindla X Sexy exity, která vyjde na podzim tohoto roku.

VIDEO: Xindl X se Sabinou Křovákovou jsou v novém klipu chorobně nevěrní VIDEO: Xindl X se Sabinou Křovákovou jsou v novém klipu chorobně nevěrní

Se Sabinou se Xindl X seznámil, když předskakovala na křtu desky Sebastiana, na níž spolupracoval. Říká, že ho zaujal její osobitý zpěv i písničky, které si skoro všechny píše sama. Ještě na koncertě jsem jí nabídl, že bych pro ni rád něco složil a od té doby už spolu nazpívali dvě skladby a na dalších pracují. "Ta spolupráce mě fakt baví. Takže když mi pak došlo, že Věčně nevěrná bude duet, byla to jasná volba," chválí si spolupráci se zpěvačkou Xindl X.

Xindl X interview: Jsem rád, že moje písně v lidech rezonují, ale nechci usnout na vavřínech"Po písničce k seriálu Na vodě je to moje druhá spolupráce s Milanem Cieslarem. A i v tomhle případě vznikla písnička hrozně rychle. Milan mi volal, jestli mu nenapíšu song pro jeho film a vyprávěl mi děj do telefonu. Když dovolal, čekal jsem u počítače, až mi pošle scénář. A běhěm toho čekání mě napadl celý text dřív, než scénář dorazil. Původně jsem tu skladbu napsal jako takovou country rockovou odrhovačku, ale Milan chtěl, aby se na ni v jedné scéně tančila zumba. Takže jsem si poprvé vyzkoušel, jaké to je psát melodii podle tanečních kroků. A musím říct, že naučení se těch kroků mi trvalo déle než potom samotné napsání melodie," říká s úsměvem Xindl X.

Téma: Sabina Křováková, Xindl X

lš, tz

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít