Hudební ceny Žebřík odstartovaly! Výsledky ankety budou vyhlášeny 13. března v Plzni

Vydáno 01.01.2020 | autor: redakce

Hudební ceny Žebřík vkročily už do osmadvacátého roku své existence. Jejich výsledky, o nichž se bude rozhodovat v lednu a únoru na www.anketazebrik.cz budou zveřejněny 13. března v plzeňském DEPO2015. Koncertně se představí Monkey Business, Mňága a Žďorp, Marpo & TroubleGang, Michal Prokop s Framus Five či John Wolfhooker.

Hudební ceny Žebřík odstartovaly! Výsledky ankety budou vyhlášeny 13. března v Plzni Hudební ceny Žebřík odstartovaly! Výsledky ankety budou vyhlášeny 13. března v Plzni

Z lednového hlasování na stránkách anketazebrik.cz vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích se pak rozhodne ve druhém kole, které potrvá do 29. února.

Anketa Žebřík: Ceny pro Lucii, Monkey Business, Tomáše Kluse, Marpa i Barboru Polákovou

Finále Žebříku je na programu v pátek 13. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni. V průběhu šestihodinové show budou honorováni tři nejlepší interpreti nebo kapely v každé kategorii. Vítězové obdrží bronzové sošky z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

Ceremoniál bude zpestřen exkluzivními koncerty úřadujících vítězů ankety i dalších předních interpretů. "Jsme rádi, že po delší době na Žebříku zahrají Monkey Business, Marpo s TroubleGangem i Mňága a Žďorp, jejichž poslední alba patří k tomu nejlepšímu na naší scéně a koncerty těchto kapel bývají strhující. Velkou ctí pro nás bude rovněž hostit exkluzivní vystoupení Michala Prokop s legendárními Framus Five," dodává ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Jedinečná atmosféra Žebříku: Tomáš Klus, Monkey Business a další hudební hvězdy na dosah ruky

Organizátorem Hudebních cen je magazín iREPORT. Díky spolupráci se serverem Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Partnery jsou Ochranný svaz autorský, Intergram, PMDP, Vodárna Plzeň, Jägermeister, Plzeňská teplárenská, Kamenictví Chlupsa.


Titul Skupina roku budou na Žebříku obhajovat loňští vítězové Monkey Business. Foto: Radim Hromádko

Spoluorganizátorem je město Plzeň a Plzeňský kraj. Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Baxa.

Předprodej vstupenek za 490 Kč a VIP passů v ceně 990 Kč probíhá na www.anketazebrik.cz/vstupenky.

Co se dělo v zákulisí Žebříku: Z cen se radovali Tomáš Klus, Barbora Poláková, Marek Ztracený a další


Vítězství v kategorii zpěvaček má šanci zopakovat Barbora Poláková. Foto: Jana Braunová

Mezi oceněnými minulého ročníku byli Vladimír Mišík, Monkey Business, Mydy Rabycad, Hentai Corporation, Tomáš Klus, Marpo & TroubleGang, Lucie, Mandrage, Portless & Imodium, Kapitán Demo, Lucie, Barbora Poláková, Marek Ztracený, Thom Artway, Anna K, Ewa Farna, The Silver Spoons, Eliška Rusková, Czech It, Hrady CZ a filmy Dukla 61, Po čem muži touží a King Skate.

Jak by hlasovali redaktoři magazínu iREPORT

Více na www.anketazebrik.cz

Facebook Anketa Žebřík

Událost Žebřík na Facebooku

red, foto Radka Chlupsová, Radim Hromádko, Jana Braunová, Tomáš Klíma

Témata: Žebřík, Michal Prokop, John Wolfhooker, Mňága a Žďorp, Vladimír Mišík, Monkey Business, Mydy Rabycad, Hentai Corporation, Tomáš Klus, Marpo & TroubleGang, Lucie, Mandrage, Portless & Imodium, Kapitán Demo, Lucie, Barbora Poláková, Marek Ztracený, Thom Artway, Anna K, Ewa Farna, The Silver Spoons, Eliška Rusková, Czech It, Hrady CZ, Dukla 61, Po čem muži touží, King Skate

zavřít