Jason Mraz se po šesti letech vrátí do Prahy, I'm Yours a další skladby zahraje ve Foru Karlín

Vydáno 03.02.2017 | autor: redakce

Dvojnásobný držitel Grammy Jason Mraz se po dlouhých šesti letech vrací do Prahy. Sólově se představí 20. března 2017 ve Foru Karlín. 

Jason Mraz se po šesti letech vrátí do Prahy, I'm Yours a další skladby zahraje ve Foru Karlín Jason Mraz se po šesti letech vrátí do Prahy, I'm Yours a další skladby zahraje ve Foru Karlín

Jason Mraz začal šířit svou pozitivní energii a hudbu v kavárnách v San Diegu. Dnes vystupuje v arénách a stadionech po celém světě. Dvojnásobný držitel Grammy se proslavil se svým nejúspěšnějším singlem I'm Yours, za který získal platinová ocenění hned v několika zemích.

LIVE: Jason Mraz medově tokal poprvé i v Praze

Vášnivý surfař, farmář, filmař a fotograf, ale především angažovaný světoobčan. Mrazův společenský aktivismus a filantropické úsilí sahá od ochrany životního prostředí až po rovnoprávnost LGBT. Mraz oslavuje nesčetné podoby hudby a její zázračnou schopnost inspirovat fanoušky po celém světě, který nazývá svým domovem.

vložte odkaz, text nemažte

Prodej vstupenek bude zahájen v pondělí 6. února v 10:00 na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. Všechny vstupenky v cenovém rozmezí 890 - 1 590 Kč jsou na sezení.

tz, jm

Témata: Jason Mraz, koncerty, turné

zavřít
[banner1]