Monkey Business v nových kostýmech oslaví narozeniny ve Žlutých lázních

Vydáno 29.03.2017 | autor: redakce

Ještě osm koncertů po českých, moravských a slovenských městech má v plánu od března do května skupina Monkey Business v rámci tour Už jsi zaplatil daň z práva na život? Jarní část klubového turné vyvrcholí 25. května narozeninovým koncertem v pražských Žlutých lázních, který ponese název Kavárna De Luxe.

Monkey Business v nových kostýmech oslaví narozeniny ve Žlutých lázních Monkey Business mají nové kostýmy

"Do jarní části turné jsme vstoupili s novou laserovou show, novými zářivými kostýmy, novými aranžemi skladeb i s novými myšlenkami," říká baskytarista skupiny Monkey Business Pavel Mrázek. Tradičním narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních na břehu Vltavy nedaleko centra metropole oslaví kapela spolu se svými fanoušky již sedmnácté narozeniny.

Monkey Business rozjeli svou růžovou funky show i v Ostravě

"Nejít na koncert skupiny Monkey Business je životní chyba, která by se mohla každému vymstít. I když už se všichni těšíme na to, že za rok budou Monkey Business plnoletí a dostanou řidičák, i sedmnáctka má svoje kouzlo - já jsem například v sedmnácti letech přišel o panictví," směje se zpěvák Matěj Ruppert. K narozeninám přijdou popřát také Lake Malawi, kteří vystoupí jako předkapela.

vložte odkaz, text nemažte

Do sedmnácté sezony vstoupili Monkey Business nejen s pokračováním úspěšného turné a novinkami na svých koncertech - od ledna 2017 se novou členkou kapely stala zpěvačka Tereza Černochová, která po šestnácti letech nahradila Tonyu Graves. "Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele," říká Černochová.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA TURNÉ MONKEY BUSINESSZbývající koncerty turné:
30. 3. Olomouc
31. 3. Bratislava (SK)
1. 4. Jihlava
7. 4. Frýdek Místek
8. 4. Martin (SK) 
14. 4. Ústí nad Labem
15. 4. Pec pod Sněžkou
5. 5. Říčany
25. 5. Praha - Žluté lázně

tz, jm, foto: promo, Lucie Nohlová (koncert)

Témata: Monkey Business, Matěj Ruppert, Tereza Černochová, funk, Žluté lázně, koncerty, Už jsi zaplatil daň z práva na život?

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít