Ewa Farna má nový management, v listopadu oslaví deset let na scéně ve Foru Karlín

Vydáno 10.08.2016 | autor: redakce

Kromě velkého narozeninového koncertu v pražském Foru Karlín, který proběhne 11. listopadu, si Ewa Farna k desátému výročí svého vstupu na českou scénu nadělí i nový management. Na sociálních sítích totiž oznámila odchod od agentury Lewron, která ji zastupovala od dětských let. 

Ewa Farna má nový management, v listopadu oslaví deset let na scéně ve Foru Karlín Ewa Farna tradičně boduje i v anketě Žebřík. Foto: Petr Tibi

"Oznamujeme, že po deseti letech přínosné spolupráce zpěvačky Ewy Farné a agentury Lewron Music Center se obě strany dohodly jít každá svou cestou a ukončit tak dlouhodobé společné působení. Od 1.9. zpěvačka bude zastupována jiným managerem, pro pořadatele či média bude tedy na stránkách uveřejněn nový kontakt. Jakékoli dříve uzavřené dohody s pořadateli i nadále platí," stojí v oficiálním prohlášení. 

VIDEO: Ewa Farna slaví. Na ostří nože s ní tančí Jaromír Jágr, Tomáš Klus, Mandrage a další

Ewa Farna o celé situaci říká. "Bylo to krásných deset let, kterých nelituji a navždy budu Leškovi a Michalovi Wronkovi vděčná za velkou podporu, školu života, spoustu realizovaných projektů a neuvěřitelnou důvěru, kterou do mě na začátku vložili. Lešek Wronka navždy bude mým objevitelem, tím pádem i strůjcem mé kariéry, která mě dodnes činí štastnou. Každý jsme měli však jinou představu o směřování tohoto projektu, cítím, že je na čase roztáhnout křídla, ikdyž určitě párkrát spadnu.

vložte odkaz, text nemažteOd rodičů už jsem taky z domu odešla a určitě to neznamená, že zapomenu, kde jsem stavěla své první kroky, a kdo mě u nich držel za ruku. Přeju Lewron Music Center hodně úspěšných projektů a radosti z nich. A já doufám, že mě fanoušci v nové životní situaci podrží a pomohou mi oslavit mých 10 let na scéně koncertem, který v této nové situaci produkuji sama."

Avizovaný koncert je ve Foru Karlín na programu 11. listopadu. Ewa Farna také chystá novou desku, jejíž předzvěstí je úspěšný singl Na ostří nože

Témata: Ewa Farna, Forum Karlín, Lewron Music, koncerty, management

zavřít