IAN v Brně propojí svůj koncert s baletem. A hned třikrát

Vydáno 31.03.2016 | autor: redakce

Brněnské akustické duo IAN je v poslední době známé hlavně díky rádiovému hitu Hey Girl, který se dlouho držel mezi první dvacítkou nejhranějších písní v ČR. Nyní doprovodí baletní soubor Národního divadlo Brno při inscenaci oslavující hudební ikony posledních pěti dekád. Tři koncerty proběhnou 5., 6. a 15. dubna. 

IAN v Brně propojí svůj koncert s baletem. A hned třikrát K propojení hudby IAN s baletem dojde na třech dubnových koncertech

Spojení s tanečníky není pro IAN žádnou novinkou. Z podoby klipů kapely je patrné, že mají k tanečnímu uměni vřelý vztah. Ten naposledy vyvrcholil spoluprací, ve které IAN vytvořili část programu "svého Open-Airu" IAN na Špilberku společně se členy Baletu NdB. Tanečníci doprovodili část interaktivního programu, který se na Špilberku odehrával.

LIVE: IAN zahnali na Špilberku bouřku novinkami i tanečky

Atmosféru živými vstupy umocní Catch27. Zahrají vlastní skladby i variaci legendární písně historie rockové hudby. Jim Morrison, Kurt Cobain nebo Amy Winehouse, členové Klubu27. Catch27 vzniklo jako pocta slavným muzikantům, na které lidstvo už nikdy nezapomene. Přijďte jim vzdát hold společně s Baletem NdB a IAN. Kapela se nyní kromě Baletu připravuje na nahrávání nové desky, kterou by ráda vydala v roce 2017. Chtějí tak navázat na klubově i festivalově pozitivně přijatý debut VOYAGE, realizovaný po vítězství v Českém YOUTUBE festu.

tz, jm

zavřít