Je to tady! Slash se skutečně vrací do Guns N' Roses, první koncert proběhne v dubnu

Vydáno 05.01.2016 | autor: redakce

V posledních dnech to už bylo jakési veřejné tajemství, nyní se z comebacku Guns N' Roses stává realita. Kapela, do které se po dvou desetiletích vrací i kytarista Slash, vystoupí v dubnu na festivalu Coachella v Kalifornii. 

Je to tady! Slash se skutečně vrací do Guns N' Roses, první koncert proběhne v dubnu Axl Roxe a Slash na fotografii z 90. let

Zlá krev mezi dvojicí ústředních postav skupiny, kterými jsou zpěvák Axl Rose a kytarista Slash, už je zřejmě definitivně minulostí. Kapela byla potvrzena jako headliner oblíbeného dubnového festivalu Coachella. Dalšími hvězdami v programu budou Calvin Harris, Sia, Ellie Goulding či Disclosure

Návrat Guns N' Roses: Axl Rose a Slash se mají příští rok po 23 letech objevit na jednom pódiu

Slash po sporech s frontmanem odešel v roce 1996, přičemž poslední společný koncert se datuje už do roku 1993. Během dvou dekád o sobě párkrát prohlásili nepěkné věci, v posledních měsících se ale o možném comebacku stále hlasitěji mluvilo. Že k němu dojde, nepřímo naznačil i Slash v jednom z rádiových rozhovorů v loňském roce, když uvedl, že negativa vyprchala. 

Spekuluje se, že Guns N' Roses si za jedno vystoupení nechají zaplatit až tři miliony dolarů. V dalších plánech formace je prý letní stadionové turné, na jehož potvrzení si však zatím fanoušci musejí počkat. A v kuloárech se hovoří i o nové desce. Co myslíte, uvidíme Guns N' Roses i v České republice?

jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít