LIVE: Fast Food Orchestra v Plzni tančili ve spodním prádle

Vydáno 09.01.2016 | autor: redakce

Mohlo by se sice zdát, že v lednu se toho moc neděje, nenechte se ale mýlit. Kdo zavítal ve druhý lednový pátek na plzeňský koncert Fast Food Orchestra v Divadle Pod Lampou, zažil nejen skvělé vystoupení, ale ještě něco navíc. 

LIVE: Fast Food Orchestra v Plzni tančili ve spodním prádle Fast Food Orchestra na propagačním snímku

FAST FOOD ORCHESTRA
DIVADLO POD LAMPOU, PLZEŇ
8. 1. 2016

Fast Food Orchestra. Uším lahodící slova. Na ska & reggae scéně kapela, která vás mile překvapuje s každou další vydanou deskou i příjemně vyčerpávajícím koncertem. "Šoumeni", kteří koncertovali nejen po Evropě, ale i v Brazílii, rozproudili v Plzni Divadlo Pod Lampou hned s prvním tónem.

VIDEO: Fast Food Orchestra: Párty v kosmu!

Při třetí skladbě by si jeden mohl myslet, že kluci přecenili svoje síly, když odstartovali pěkně zdivoka, ale chyba lávky! Trio v obsazení trombon-trumpeta-saxofon mělo neskutečnou dechovou výdrž a energie celé kapely byla vskutku obdivuhodná.

V jejich repertoáru si každý fanoušek najde to své. Od prvků punku přes hip hop, pop až po reggae. "Fastfoodi" to rádi pestré. Což také dokázali při včerejší afterparty! Popíjela se Havana, tančilo se naboso a spousta dívek a dam jistě z klubu odcházela s fotkou zpívajících tanečníků ve spodním prádle. Do poloviny března nemají na programu žádný koncert, dá se tedy říct, že kluci se v Plzni před krátkým, zaslouženým odpočinkem rozloučili famózně!

text: Petra Martínková, foto: Facebook kapely

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít