Matěj Ruppert prodělal klíšťovou encefalitidu, v následujících týdnech se na pódiích neukáže

Vydáno 13.08.2017 | autor: redakce

Zdravotní trable Matěje Rupperta začaly na konci minulého týdne, kdy byl hospitalizován v nemocnici a Monkey Business museli zrušit koncert v Hostinném. Nyní se ukázalo, že absence Rupperta na českých pódiích bude dlouhodobější. 

Matěj Ruppert prodělal klíšťovou encefalitidu, v následujících týdnech se na pódiích neukáže Matěj Ruppert prodělal klíšťovou encefalitidu, v následujících týdnech se na pódiích neukáže

"Tak Matěje už máme z nemocnice doma, bohužel se však ukázalo, že důvod hospitalizace v nemocnici byl trochu jiný, než se původně myslelo. Matěj prodělal klíšťovou encefalitidu a čeká ho měsíční striktní rehabilitace. Právě teď řešíme s pořadateli možnosti našich vystoupení do konce srpna.Více info snad brzy..." uvedla kapela na Facebooku.

Monkey Business zavítali do Kavárny de Luxe. Ve Žlutých lázních převzali Zlatou desku

Monkey Business měli do konce léta na programu ještě několik festivalových koncertů, podzimní plány zatím neoznámila. Koncertně nabité měla skupina i jaro, kdy absolvovala turné Už jsi zaplatil daň z práva na život? V květnu pak ve Žlutých lázních tradičním výročním koncertem oslavila 17. narozeniny. 

jm, foto: Jana Zvolánková (Žluté lázně 2017)

Témata: Matěj Ruppert, Monkey Business, funk

zavřít