AUDIO: Tohle je Štěstí! Lipo a Debbi srší v novém singlu optimismem

Vydáno 24.01.2016 | autor: Josef Martínek

Když se Lipo a Debbi před čtyřmi lety spojili poprvé, byl z toho jeden z tehdejších největších vitálních hitů, který donutil české dramaturgy zařadit rap i do rádiových playlistů. Bude společná novinka Štěstí stejně tak úspěšná jako průlomová Ležím v tvé blízkosti?

AUDIO: Tohle je Štěstí! Lipo a Debbi srší v novém singlu optimismem Lipo vydá nové album ještě letos

Na rozdíl od minulé spolupráce se Štěstí nese v pozitivním duchu. "Všichni máme zkušenost s tím, jaké to je prožívat konec velké lásky. Když jsem se pokusil zachytit tyto pocity do textu, uvědomil jsem, že sama láska si nachází často různé cesty a může existovat ve vícero formách, které jenom prostě někdy neodpovídají našim původním představám," říká Lipo, podle něhož sdělení songu nejvíc vystihuje právě výjimečný hlas Debbi. Ten po čase znovu připomíná svou sílu. 

Lipo interview: Jsem ponořen v atmosférách, hodně mě inspiruje Drake

I bez pomoci producenta Martina Ledviny, který se podílel na minulých Lipových singlech, má Štěstí znovu vysokou řemeslnou úroveň a hitový potenciál. Tematicky jako by částečně navazoval na dva roky starý song Kruhy: také tentokrát Lipo coby brzy třicátník přemítá nad dlouhodobým vztahem, rodinným zázemím a životními hodnotami. Jak je ale jeho dobrým zvykem, vyhýbá se nešvaru vidět věci pouze černobíle. 

Lipo v La Loce rapoval O duši

Novým singlem začíná Lipo pomalu lákat na chystanou třetí sólovou desku. Někdejší člen skupiny BPM ji připravuje se svým tradičním spolupracovníkem ODD (ATMO Music). S písní Štěstí jim ale autorsky pomohl Pavel Ryška. "Na desce průběžně pracujeme. Produkuje ji ODD, máme nahráno řadu demonahrávek a ještě nějaké přibudou. Bude zase dost osobní a myslím, že i celkem pestrá. Jak produkčně, tak textově," slibuje Lipo.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít