VIDEO: Lipo, Debbi a Štěstí tak, jak se o něm nemluví: prožívají ho gayové, důchodci i handicapovaní

Vydáno 25.02.2016 | autor: Josef Martínek

Láska nezná hranic - takovou zprávu vysílá do světa nový videoklip rappera Lipa a zpěvačky Debbi. Video k singlu Štěstí autenticky zachycuje páry, o jejichž citech se ve společnosti až tak často nemluví. A co je důležité - jednotlivé dvojice jsou reálné.

VIDEO: Lipo, Debbi a Štěstí tak, jak se o něm nemluví: prožívají ho gayové, důchodci i handicapovaní Lipo v novém klipu Štěstí

"Láska si nachází často různé cesty a může existovat ve vícero formách, které jenom prostě někdy neodpovídají našim původním představám," říkal před časem Lipo, když představoval nový singl Štěstí s hostující Debbi. Teprve až nově zveřejněný videoklip ale dává jeho slovům ten správný význam.

AUDIO: Tohle je Štěstí! Lipo a Debbi srší v novém singlu optimismem

Lipo, který nový klip opět také režíroval, tentokrát angažoval páry ze svého okolí, aby poukázal na to, že láska nezná omezení. Nezáleží na věku, sexuální orientaci, fyzickém handicapu ani rozdílné kultuře. A protože láskou není myšlen jen partnerský vztah, své místo má ve videu i moderátorka Tereza Tobiášová se svou dcerkou. 

Autenticitu celému snímku, který doprovází hashtag #TohleJeStesti, dodává fakt, že všechny páry k sobě skutečně patří i v běžném životě. Ve většině záběrů navíc dvojice nic nehrají, použity totiž byly i záběry pořízené během natáčecích pauz, aniž by zúčastnění věděli, že je kamery stále zachycují.

Singl Štěstí, ve kterém se po čtyřech letech od hitu Ležím v tvé blízkosti propojila Lipova civilní poetika s nezaměnitelným hlasem Debbi, je prvním singlem z rapperovy připravované třetí sólové desky. Tu produkuje již zmíněný ODD a vyjít by měla na podzim. "Bude zase dost osobní a myslím, že i celkem pestrá. Jak produkčně, tak textově," slibuje Lipo.

tz, jm

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít