VIDEO: Debbi hudebně dospěla. Novinkou Hard To Believe potvrzuje svůj mimořádný talent

Vydáno 31.05.2016 | autor: Pavel Vičar

Tři roky od poslední nahrávky se Debbi vrací zpět s novým singlem Hard To Belive, který ukazuje, jakým směrem se bude její tvorba ubírat na další řadové desce. Pryč jsou veselé melodie - Debbi hudebně dospěla a opět dokazuje, že je snad největším talentem na naší scéně. 

VIDEO: Debbi hudebně dospěla. Novinkou Hard To Believe potvrzuje svůj mimořádný talent Debbi novinkou potvrzuje svůj talent

Když vydala zpěvačka Debbi ve svých sedmnácti píseň Touch The Sun, jen málokdo tehdy čekal takový úspěch, jaký přišel. Následovala úspěšná první deska, skvělá spolupráce s Lipem a album druhé: už na něm bylo slyšet, že Debbi se vyvíjí a rozhodně jí nejde jen o to, aby tvořila prvpolánové hity.

VIDEO: Lipo, Debbi a Štěstí tak, jak se o něm nemluví: prožívají ho gayové, důchodci i handicapovaní

Na novince tentokrát nespolupracuje s Martinem Ledvinou, který stojí za většinou jejich hitů, ale s producentem Dušanem Neuwerthem (Kryštof, Tata Bojs, Sunshine). Společně se jim podařilo zachytit, co se momentálně děje na zahraniční hudební scéně a naplno se tak projevil zpěvaččin cit pro vnímaní hudby a její jedinečně zbarvený hlas.

vložte odkaz, text nemažte

Debbi v Hard To Belive pěvecky vypomohl její kolega zpěvák Marcell (frotman kapely NO DISTANCE PARADISE), který pro ni skladbu napsal. Jejich hlasy zní uvolněně a dokonale spolu ladí. Debbi nám tak ukazuje další, zcela  jinou hudební tvář  a posun je to opravdu skvělý, ještě nikdy nezněla tak světově. Hard To Belive je výtečným lákadlem na novou desku, která snad vyjde ještě letos.

Svěžest a umělecká svoboda, která z celé sklady srší, byla přenesena i do doprovodného, letně pojatého videa, jehož režisérem je Ondřej Urbanec. Vidíme v něm zpěvačku společně s Marcellem při svatebním obřadu. Debbi opravdu působí na naší scéně jako zjevení a rozhodně opět potvrdila, že je skvělou zpěvačkou a klidně může uspět i v zahraničí.

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít