TOP 6 videoklipů týdne: Slza v beznaději a The Offspring a Prago Union ohlašují nová alba

Vydáno 30.03.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Jaké je to cítit beznaděj? Právě o tom zpívá v novince Bouře kapela Slza, jejíž song produkoval Angličan Oliver Som. Z českých interpretů nové videoklipy vydali také Stein27 a Prago Union, ze zahraničí se pak hlásí The Offspring, Justin Bieber a Lana Del Ray.

TOP 6 videoklipů týdne: Slza v beznaději a The Offspring a Prago Union ohlašují nová alba TOP 6 videoklipů týdne: Slza v beznaději a The Offspring a Prago Union ohlašují nová alba


Prago Union
lákají na novou desku

Ne docela nový videoklip, ale teaser Bezesný dny k nové desce Made In Strašnice, vydali Prago Union. Album má vyjít už ve čtvrtek 1. dubna. Co o desce víme dál? Má mít 10 tracků a mezi hosty se objeví Rest nebo Hugo Toxxx

Justin Bieber s další nakládačkou z nového alba Justice

Skladba Peaches pochází z nového alba Justina Biebera, které dostalo název Justice. Mezi hosty jsou na desce třeba Chance The Rapper nebo Khalid, ve skladbě Peaches zpívá dvojka Daniel Caesar a Giveon. 

Stein27 v černobílém světě

Černobílý videoklip ke skladbě Poslední tag Stein27 režírovala Karolína Brabcová. Song se nachází na muzikantově aktuální desce Teorie pádu.

Slza v beznaději

Skladba Bouře podle slov kapely vznikala půl roku. Produkoval ji anglický producent Oliver Som. Tématem songu je beznaděj, což dokreslují i kulisy starých kasáren. "Minulý rok na podzim jsem poprvé zažil takový zvláštní emoční stav. Jako bych v jednu chvíli vnímal ty nejsilnější obavy a strach z něčeho, co vlastně není. Klepal jsem se, tlouklo mi srdce a zevnitř mě svírala fyzická bolest. Je to zvláštní pocit beznaděje a člověk neví, jestli to zmizí za pár minut, hodin nebo dní," svěřil se Petr Lexa.

The Offspring ohlašují singlem vydání alba

Jedna z nejprodávanějších punk rockových kapel The Offspring oznamuje vydání nového alba. Fanoušky na něj láká klipovou novinkou Let The Bad Times Roll. Při tvorbě desky se formace nevyhýbala tématu každodennosti a aktuálním momentům. „Mám pocit, jako bychom se ocitli v jedinečném historickém období, kdy místo toho, aby naši světoví lídři říkali ‚děláme, co je v našich silách‘, je to spíš jako by říkali „kašlem na to“ a to je opravdu děsivé," říká frontman a textař Dexter Holland.

Lana Del Ray vydala svůj nejemocionálnější singl

A s novinkou se hlásí také Lana Del Ray, která vydala 19. března své sedmé studiové album. Spolu s ním vypustila do světa také videoklip k songu White Dress, který je podle slov zpěvačky nejemocionálnější písní, jež kdy napsala. Vizuál zachycuje krásné scenérie Ameriky.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková, foto: archiv iREPORT, Universal Music
Témata: Slza, Prago Union, Justin Bieber, Stein27, The Offspring, Lana Del Ray

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít